Değerli Ürünlerinizi Seri Numara Takibi ile Kolayca Yönetin

Tüm lüks ürünlerinizin tedarik, depolama ve satış işlemleri için Pixa her zaman yanınızda.

Pixa Değerli Ürünlerinizi Seri Numara Takibi ile Kolayca Yönetin

Eğer lüks ürünler satan bir işletmeyseniz firmanızın toplam sermayesinin büyük bir kısmı depolarınızda tutuluyor demektir. Bu nedenle deponuzda oluşabilecek hatalar, zayiatlar veya kayıplar karlılık oranınızı büyük oranda etkileyecektir. Pixa’nın sunmuş olduğu detaylı WMS sistemi sayesinde ürünlerinizin depolarınızda hangi raflarda bulunduğunu, hangi zamanda giriş veya çıkış yaptığını dahi takip edebilirsiniz. Sağladığımız e-ticaret entegrasyonları sayesinde birden çok pazaryerinde ürünlerinizi tek bir tıklama ile satışa çıkarabilecek ve çok daha fazla müşteri ile buluşturabileceksiniz.

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile yılın en yoğun kampanya günlerinde 3 kat daha fazla sipariş hazırladık.”

Mağaza'dan Satış Yönetimi

Perakende mağazalarınız stoğunda olmayan ürünler için mağaza satışı kaybetmeyin. Pixa mağaza sipariş ekranı ile mağazanızdan siparişlerinizi e-ticaret deponuz için oluşturun. Müşteriniz siparişlerini deponuzdan hızlıca gönderin

Türkiye’nin 1# numaralı ürün katalog yönetimi

Her satış kanalı için ürün bilgilerinizi yeniden girmek zorunda kalmayın. Pixa Katalog yönetimi araçlarımız , , açıklamalar , resimler , fiyatlar , barkod ve sayısız daha fazla ayrıntı dahil olmak üzere tüm ürün verileriniz için merkezi bir veri tabanı sağlar. Pixa çoklu katalog özelliği ile ister tek bir katalog ile tüm platformlarınızı yönetme  , ister tüm satış kanallarınızda farklı satış stratejileriniz ile ürünlerinizi listeleyebilme imkanı sunar.

Kargolarınızı an ve an takip edin

Müşteri destek merkeziniz sipariş durumlarını  an ve an takip edebilir. Gönderime çıkmış kargoların durumuna tek tuş ile erişir. SMS ve mail entegrasyonları ile müşterilerinize sipariş durumunun bilgilerini otomatik olarak iletin.

Yönetici Raporları

Depo raporları , satış raporları , çalışan raporları ve genel özet raporlarınızı istediğiniz maile istediğiniz raporlar ile eşleştirin. Günlük , haftalık ve aylık raporlar gün başı mailinize gelsin.

Sektör bazlı muhasebe ihtiyaçlarını karşılayın

Sektörden sektöre farklılık gösteren KDV oranları ve işçilik , ürün gibi ayrılan fatura kalemleri için gerekli düzenlemeleri kolayca yaparak muhasebesel ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.

Tüm ürün tiplerinde ürün oluşturun ve satışa açın

Normal, varyant, set, seçenekli ürünlerinizi oluşturun. Ürün çeşitliliğinizi arttırın ve bu ürünlerin, stok, satış ve envanter yönetimini kolayca gerçekleştiri

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın