Pixa ile E-Ticaret Operasyon Verimliliğinizi ve Karlılığınızı Arttırın

Tüm hızlı tüketim ürünlerinizin sipariş, depo, tedarik, pazaryeri muhasebe ve lojistik yönetim operasyonlarını Pixa ile gerçekleştirin.

Pixa Pixa ile E-Ticaret Operasyon Verimliliğinizi ve Karlılığınızı Arttırın

Endüstri 4.0 ve büyüyen online pazaryerleri nedeni ile çok daha fazla müşteri kitlesine hitap etme imkanına sahipsiniz. Pixa’nın geliştirmiş olduğu WMS ve pazaryeri entegrasyonları sayesinde ürünlerinizi çok daha fazla müşteri ile buluşturun ve e-ticarete adapte olun.bSağladığımız entegrasyon hizmetleri sayesinde rakiplerinizden daha hızlı hareket edebilir ve doğru depo yönetimi sayesinde daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Kapsamlı özellik listemizle ihtiyacınız olan tüm kontrole sahip olun.

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile yılın en yoğun kampanya günlerinde 3 kat daha fazla sipariş hazırladık.”

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

Son kullanma tarihi kontrolü

Ürünlerinizin sok kullanma tarihi bilgisi gün ve gün takip edilerek izlenir. Anlık olarak ürünlerinizi takip ederken raf ömrü azalan ürünlerinizin satışı için kampanyalar düzenleyin. Maliyetlerinizi azaltın

Satış raporları

Ayrıntılı satış raporları ile tüm satış ayrıntılarınıza hakim olun. Satış kanalı bazlı istatistiklerinize kolayca ulaşın. Kategori ve ürün bazındaki satış performanslarını analiz edin yatırımlarınızı gerçek verilere dayandırın.

Akıllı Toplama

Pixa WMS toplama emirlerinde ürün toplayıcınız için en kısa rotayı oluşturur. Tek akıllı rotoda   toplaması gereken tüm ürünleri toplar ve ilgili istasyona ürünleri teslim eder. Hem tekli hem de çoklu siparişlerinizi ürün bazlı toplayarak ürün toplama sürenizi %78 e varan oranlarda  azaltın. El terminalli toplama sürecinde hata oranını sıfırlayın. Pixa tüm işlem kontrollerini sizin için yapar.

Pixa WMS ile stoklarınızı sorunsuz yönetin

Pixa WMS ile artık deponuzdaki tüm stoklu envanter hareketleriniz anlık olarak satış platformlarına aktarın. E-ticaret deponuzu stok merkezi olarak kullanın ve gerçek stoğunuzu her zaman bilin. Raf bazlı stok bilgisine gerçek zamanlı hakim olun. Barkod okuma ile gerçekleştireceğiniz stok giriş / çıkış işlemlerinde hata oranını sıfıra indirin. Deponuzu ve stoğunuzu yönetmenin en kolay yolu , Pixa WMS..

Satışların Durmadan devam et

Başka bir entegrasyon ürünü kullanıyorsanız geçişi dert etmeyin. Pixa sizin için tüm geçişi otomatik yapacaktır. Satışlarınıza ara vermeden ve satış kaybı yaşamadan hızlı ve kolay bir geçiş yaşayın. Pixa ile hakkettiğiniz entegrasyon çözümünde kavuşun.

Türkiye’nin 1# numaralı ürün katalog yönetimi

Her satış kanalı için ürün bilgilerinizi yeniden girmek zorunda kalmayın. Pixa Katalog yönetimi araçlarımız , , açıklamalar , resimler , fiyatlar , barkod ve sayısız daha fazla ayrıntı dahil olmak üzere tüm ürün verileriniz için merkezi bir veri tabanı sağlar. Pixa çoklu katalog özelliği ile ister tek bir katalog ile tüm platformlarınızı yönetme  , ister tüm satış kanallarınızda farklı satış stratejileriniz ile ürünlerinizi listeleyebilme imkanı sunar.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın