Tüm pazaryerlerinde ürünlerinizi listeleyin ve satışlarınızı arttırın.

Pixa ile tüm satış platformlarına entegre olun ve ürünlerinizi listeleyin. Trenyol , Hepsiburada , Çiçeksepeti , Amazon.tr , Morhipo , N11 ve diğer tüm pazaryerlerine tek bir işlem ile entegre olun satış yapmaya başlayın.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Bilcee
Pixa & Hatemoğlu
Pixa & Karaca Züccaciye
Pixa & Tommy Life
Pixa & XHAN

Pazaryeri süreçleriniz ile her şeyi Pixa ile yönetin.

Pazaryeri ürün listeleme , sipriş yönetimi , faturalama , kargo ve diğer tüm operasyonlar için tek bir panelden Pixa ile yönetim sağlayın. N11 , Trendyol , Amazon , Çiçeksepeti ve diğer tüm pazaryerlerinde satışa başlayın.

Pazaryeri Entegrasyon Kurulumu

Pazaryeri Entegrasyon Kurulumu

Hiçbir kuruluma ihtiyaç olmadan Pixa kullanmaya başlayın. Kod olmadan sadece gerekli bilgiler ile pazaryeri entegrasyonunu tamamlayın ve satış yapmaya başlayın.

Satışların Durmadan Devam Et

Satışların Durmadan Devam Et

Başka bir entegrasyon ürünü kullanıyorsanız geçişi dert etmeyin. Pixa sizin için tüm geçişi otomatik yapacaktır. Satışlarınıza ara vermeden ve satış kaybı yaşamadan hızlı ve kolay bir geçiş yaşayın. Pixa ile hakkettiğiniz entegrasyon çözümünde kavuşun.

Ürünlerinizi en kolay şekilde satışa açın

Ürünlerinizi en kolay şekilde satışa açın

Pixa ile Trendyol , Hepsiburada , Çiçek Sepeti , Amazon.tr  ve diğer tüm pazaryerlerine entegre olun. Tüm ürünlerinizi kolayca pazaryerlerinde listeleyin. Pixa’nın akıllı ürün gönderim kurgusu ve kolay ara yüzü ile ürünlerinizi satışa açmanın en kolay yolu ile tanışın.

Ürün kalite puanlarınızı takip edin , satışları arttırın

Ürün kalite puanlarınızı takip edin , satışları arttırın

Ürün bilgileri , filtre doluluk oranı gibi veriler ile ürününüzün pazaryeri kalite endeksine ulaşın. Pixa sizin için ürün puanlarınızı hesaplar ve arttırmanız yapılması gerekleri size söyler.

Ürün fiyatlarınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmadı

Ürün fiyatlarınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmadı

Pixa ister ürün bazlı ister toplu şekilde ürün fiyatlarınızı yönetin. Platform bazlı fiyatlandırma farklı satış stratejileri geliştirin. Pixa kampanya modülü ile seçili ürünlerinizde , istediğiniz tüm platformlarda  yüzdesel , tutar veya mutlak değer cinsinden fiyatlarınızı tek bir tuşa ile değiştirin. Anlık olarak fiyatlarınız satış platformlarına yansısın.

Üst düzey teknoloji gücüne sahip entegrasyonlar  ile tanışın.

Üst düzey teknoloji gücüne sahip entegrasyonlar ile tanışın.

Pixa satış platformları ile gerçekleştirdiği çift taraflı apı entegrasyonları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı. Anlık stok aktarımı , dakikada bir sipariş çekme , ve diğer tüm servisleri ile tam performanslı bir entegrasyona kavuşun.

Tüm ürün Tiplerinde ürün oluşturun ve satışa açın

Tüm ürün Tiplerinde ürün oluşturun ve satışa açın

Normal , varyant , set , seçenekli ürünlerinizi oluşturun. Ürün çeşitliliğinizi arttırın ve bu ürünlerin , stok , satış ve envanter yönetimini kolayca gerçekleştirin.

İstediğiniz kargo firması ile kolayca siparişlerinizi gönderin

İstediğiniz kargo firması ile kolayca siparişlerinizi gönderin

Pazaryerlerinin anlaşmalı kargosuyla veya kendi anlaşmalı kargonuzla tüm pazaryeri siparişlerinizin gönderi sürecini kolayca yönetin. Tek tuş ile kargo etiketinizi alın ve paketinizi gönderime hazır hale getirin.

Siparişlerinizi yönetmenin en kolay yolu Pixa

Siparişlerinizi yönetmenin en kolay yolu Pixa

Tüm pazaryeri siparişleriniz tek bir ekrandan yönetin. Geç teslimat , yanlış ürün gönderimi ve satış kaybına neden olabilecek tüm hatalarını ortadan kaldırın.

İptal / İade Yönetimi

İptal / İade Yönetimi

Pazaryeri siparişlerinizin iptal süreçlerini yönetin. İptal sipariş bilgileri Pixa ye getirilerek , iptal olmuş ürünlerin sevkini gerçekleştirmenize engel olun.  Firmanızın iptal edeceği siparişler için pazaryeri paneline girmeye gerek kalmadan iptal süreçlerini yönetin.

Muhasebenizi Kolayca Tutun

Muhasebenizi Kolayca Tutun

Pazaryerlerinden gelen siparişleri Pixa muhasebe entegrasyonları ile muhasebe programınızda kolayca faturalaştırın. Pazaryeri etiketli faturalarınız ile pazaryeri muhasebenizi kolayca analiz edin.

Tüm pazaryerleri tek bir depodan Pixa ile akıllı yönetin

Tüm pazaryerleri tek bir depodan Pixa ile akıllı yönetin

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile yılın en yoğun kampanya günlerinde 3 kat daha fazla sipariş hazırladık.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon ihtiyaçlarınız için tek bir panel.

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin.Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için size daha fazla zaman kazandırın.