Pixa ile E-Ticaretinizi Veriye Dayalı Yönetin

Birçok özel raporu ile ihtiyacınız olan tüm sonuçlara kolayca ulaşın. Satış, performans, depo, canlı satış takip ekranı ve diğer tüm özellikleri ile Pixa yanınızda.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Bilcee
Pixa & Emsan
Pixa & Tommy Life
Pixa & Hemington
Pixa & Pierre Cardin Leather

Pixa ile Tüm E-Ticaret Verilerinize Hakim Olun

İhtayaçlarınıza göre özelleştirilmiş onlarca rapor ve düzenlenebilir yapısı ile tüm e-ticaret süreçlerini kolayca analiz edin.

Karlılık Raporları

Karlılık Raporları

Ürün maliyetleri, komisyon, kargo, vergi  gibi birçok maliyet kalemini hesaplayarak ürün satış fiyatlarınızı karlılık oranına göre düzenleyin. Ne sattığınızı ve ne kadar kar ettiğinizi bilin.

Maliyet Raporları

Maliyet Raporları

Ürün maliyetleri, komisyon, kargo, vergi  gibi birçok maliyet kalemi istatiksel verilere dönüştürülür. Satış – maliyet eğrinizi kolayca görebilir , maliyet kalemlerinizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Performans Raporları

Performans Raporları

Depo ekibinizin; toplama, ayrıştırma, paketleme ve diğer depo adımlarında işlem miktarlarını takip edebilir ve işlerin ortalama sürelerini analiz edebilirsiniz.

Canlı Dashboard

Canlı Dashboard

Anlık olarak alınan satış ve depo operasyon verileri ile anbean e-ticaret deponuzun durumunu takip edin.

Depo Raporları

Depo Raporları

Depo stok miktarı, sipariş miktarı, bekleyen siparişler ve çalışan performansı gibi birçok veriye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın. Depo operasyonunuzu matematiksel veriler ile yönetin. Operasyon adımlarındaki süreçlere kolayca ulaşın ve süreç verimliliği sağlayın.

Yönetici Raporları

Yönetici Raporları

Depo raporları, satış raporları, çalışan raporları ve genel özet raporlarınızı istediğiniz maille, istediğiniz raporlar ile eşleştirin. Günlük, haftalık ve aylık raporlar gün başı mailinize gelsin.

Özelleştirilmiş Raporlar

Özelleştirilmiş Raporlar

Taleplerinize göre özelleştirilen raporlamalar ile en ince ayrıntısına kadar ulaşmak istediğiniz tüm istatistiksel sonuçlara ulaşın.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm E-Ticaret Entegrasyon ve Operasyon İhtiyaçlarınız için Tek Bir Panel

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin. Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için kendinize daha fazla zaman kazandırın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın