Pixa Asil Kargo Entegrasyonu

Asil Kargo Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Amazon, T-Soft, Ticimax ve diğer tüm satış platformlarınızdan gelen siparişlerinizi tek bir panele bağlayın, ardından kolay ve hızlı bir şekilde Asil Kargo ile gönderin.

Asil Kargo ile direkt entegrasyon

Tüm mağazalarınızı ve pazar yerlerinizi Pixa‘ ya bağlayın ve Asil hesabınız üzerinden tüm siparişlerinizi göndermeye başlayın. Zaman kaybettiren CSV yüklemelerine ve manuel gönderi oluşturmaya elveda deyin. Tüm bu işlemleri Pixa ile tek bir panelden gerçekleştirin.

Asil Kargo ile direkt entegrasyon

Kargo Etiketi

Asil Kargo gönderi etiketlerini panelinizden tek bir işlem ile alın. Fatura çıktısı ve kargo etiketini tek bir kağıtta yazdırabilirsiniz. Daha az kağıt kullanarak sipariş hazırlama süreçlerinizi tamamlayın.

Kargo Etiketi

Kargo Takip

Sipariş panelinizden Asil Kargo gönderilerinizin hangi noktada olduğunda kolay ve hızlıca ulaşın. Siparişlerinizin kargo durum hakkında gelen müşteri sorularınızın cevaplarına panelinizden hızlı ve kolayca ulaşın.

Kargo Takip

Tüm Satış Platformları ve Asil Kargo

Asil Kargo entegrasyonu ile kendi kargo anlaşmanız üzerinden tüm pazaryerlerinde ve e-ticaret altyapılarında siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde Asil Kargo ile gönderin. Siparişlerinizin kargo süreç durumları tüm satış platformlarına Pixa tarafından iletilir ve artık , siparişlerinizi müşterilerinize iletmek ile ilgilenebilirsiniz.

Tüm Satış Platformları ve Asil Kargo

Paket Bilgisi

Pixa panelinize tanımlanan ürün desi bilgilerinizi her sipariş için özelinde hesaplamasını gerçekleştirir. Sipariş desi bilgileriniz ile kargo gönderilerinizi Asil Kargoya teslim edin. Kargo maliyetlerinizi öngörebilin.

Paket Bilgisi

Asil Kargo Entegrasyonu

Asil Kargo gönderinizin tam kontrolünü elinize alın. Herhangi bir satış kanalından her müşteri siparişini tek bir ekranda kargo etiketini alın ve gönderin.

Aşağıdaki entegrasyonlar ve diğer tüm satış kanallarınızı Pixa ile entegre olun, siparişleri otomatik olarak faturalayın.

Pixa Amazon (Yakında) Entegrasyonu
Pixa Çiçeksepeti Entegrasyonu
Pixa Flo Entegrasyonu
Pixa Gittigidiyor Entegrasyonu
Pixa Hepsiburada Entegrasyonu
Pixa Modanisa Entegrasyonu
Pixa Morhipo Entegrasyonu
Pixa N11 Entegrasyonu
Pixa Trendyol Entegrasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

Asil Kargo gönderilerimin barkodumu sipariş faturasına ekleyebilir miyim?

Asil Kargo ile gönderi barkodunuzu faturanıza ekleyerek tek bir kağıt çıktıda sipariş sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Pixa hesabıma kaç farklı kargo şirketi bağlayabilirim?

Pixa‘ ya istediğiniz kadar farklı gönderi sağlayıcısını bağlayabilirsiniz. Türkiyenin  önde gelen 7 kargo firması ile  (ve artıyor) doğrudan entegre oluyoruz. Tam bir liste burada mevcuttur. Ayrıca, ihtiyaç duyabileceğiniz özel entegrasyonları oluşturmak için açık API’mizi kullanma seçeneğiniz de vardır.

Pazaryerlerinin Asil Kargo anlaşması ile gönderilerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Pixa kargo ve pazaryeri entegrasyonları ve tüm özellikleriyle birlikte, pazaryerlerinin Asil Kargo anlaşması ile siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilmenizi sağlar.

İptal sipariş bilgileri Asil Kargo'ya iletiliyor mu?

İptal edilen siparişlerinin iptal durumu Asil Kargo’ya iletilir. Bu sayede deponuzdan iptal edilen siparişlerin gönderimi engellemiş olacaksınız.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın