Sektör Bazlı Özellikler ile Kolay Operasyon Yönetimi

Bu ürünlerin doğru bir şekilde tedarik edilmesi ve planlı olarak depolarınızda stoklanması hayati önem taşır. Pazaryeri, lojistik, muhasebe ve kargo entegrasyonları ile tek bir panelden tüm e-ticaret operasyon yönetiminizi kontrol edin.

Pixa Sektör Bazlı Özellikler ile Kolay Operasyon Yönetimi

Pixa olarak otomotiv sektöründe doğru parça tedariği, doğru stoklama ve doğru ürün kargolamanın zorluklarının farkındayız. Pixa WMS ile satın alım, satış, sipariş yönetimi, stok ve ürün yönetimi olmak üzere tüm operasyonlarınızı kolayca yönetin. Ürünlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde müşterileriniz ile buluşturarak müşteri memnuniyetinizi ve satışlarınızı arttırın.

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

Türkiye’nin 1# numaralı ürün katalog yönetimi

Her satış kanalı için ürün bilgilerinizi yeniden girmek zorunda kalmayın. Pixa Katalog yönetimi araçlarımız , , açıklamalar , resimler , fiyatlar , barkod ve sayısız daha fazla ayrıntı dahil olmak üzere tüm ürün verileriniz için merkezi bir veri tabanı sağlar. Pixa çoklu katalog özelliği ile ister tek bir katalog ile tüm platformlarınızı yönetme  , ister tüm satış kanallarınızda farklı satış stratejileriniz ile ürünlerinizi listeleyebilme imkanı sunar.

Karlılık raporları

Ürün maliyetleri , komisyon , kargo  , vergi  gibi bir çok maliyet kalemini hesaplayarak ürün satış fiyatlarınızı karlılık oranına göre düzenleyin. Ne sattığınızı ve ne kadar kar ettiğinizi bilin.

Mal Kabul

Ürün talebinizden , mal kabul süreçlerinin tamamına Pixa ile kolay yönetilebilir bir hale getirin. Sipariş talep formu ile siparişlerinizi oluşturun ve tedarikçilerinize iletin. Gelen ürünleri 2 adımlı doğrulama ile önce mal kabulünü gerçekleştirin ardından ürünleri raf stoğunuza sokarak satışa açın.

Türkiye’nin #1 numaralı sipariş yönetim platformu

Sipariş yönetimini  değiştiriyoruz. Artık verimsiz ve maliyetli iş gücü temelli operasyonları arkada bırakın. Pixa WMS ile modern ve tam entegre depo yönetimine kavuşun

Pixa WMS ile stoklarınızı sorunsuz yönetin

Pixa WMS ile artık deponuzdaki tüm stoklu envanter hareketleriniz anlık olarak satış platformlarına aktarın. E-ticaret deponuzu stok merkezi olarak kullanın ve gerçek stoğunuzu her zaman bilin. Raf bazlı stok bilgisine gerçek zamanlı hakim olun. Barkod okuma ile gerçekleştireceğiniz stok giriş / çıkış işlemlerinde hata oranını sıfıra indirin. Deponuzu ve stoğunuzu yönetmenin en kolay yolu , Pixa WMS..

Mağaza'dan Satış Yönetimi

Perakende mağazalarınız stoğunda olmayan ürünler için mağaza satışı kaybetmeyin. Pixa mağaza sipariş ekranı ile mağazanızdan siparişlerinizi e-ticaret deponuz için oluşturun. Müşteriniz siparişlerini deponuzdan hızlıca gönderin

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın