Siparişlerinizi Pixa kargo entegrasyonları ile hızlı ve doğru gönderim sağlayın.

Pİxa ile sipariş gönderilerinizi kolayca hazırlayın ve sonrasında takip edin. Kargo süreçlerininizi verimli bir şekilde yönetin.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Hatemoğlu
Pixa & Karaca Züccaciye
Pixa & Tommy Life
Pixa & XHAN

Kargo etiketinizi tek tuş ile alın ve sipariş paketlerinizi gönderime hazır hale getirin.

TÜm platformlardan gelen siparişlerinizi , müşterilernize hızlı ve doğru bir şekilde gönderin. İStediğiniz kadar kargo firmaı ile senkron bir şekilde çalışın.

Tüm kargolar ile çalışmak sadece bir tık uzağınızda

Tüm kargolar ile çalışmak sadece bir tık uzağınızda

Pazaryerlerinin anlaşmalı kargosuyla veya kendi anlaşmalı kargonuzla tüm siparişlerinizin gönderi sürecini kolayca yönetin. Çoklu kargo kurgularınızı kolayca uygulayın. İstediğin her kargo ile siparişlerinizi müşterilerinize en hızlı şekilde ulaştırın.

Siparişleriniz  lojistik süreçlerini Pixa ile yönetin

Siparişleriniz lojistik süreçlerini Pixa ile yönetin

Tek tuş ile kargo etiketinizi alın ve paketinizi gönderime hazır hale getirin. Kargo takibini Pixa panel ile tek bir noktadan gerçekleştirin. Kargo teslim tutanağız ile kayıp – kaçak maliyetlerinizin durumunu güvence altına alın

Kargolarınızı an ve an takip edin

Kargolarınızı an ve an takip edin

Müşteri destek merkeziniz sipariş durumlarını  an ve an takip edebilir. Gönderime çıkmış kargoların durumuna tek tuş ile erişir. SMS ve mail entegrasyonları ile müşterilerinize sipariş durumunun bilgilerini otomatik olarak iletin.

Kargo etiketini tek tuş ile yazdırın

Kargo etiketini tek tuş ile yazdırın

Kargo gönderisi oluşturmanın ve yazdırmanın en kolay yönetimi ile tanışın. Tek bir tuş ile siparişleriniz kargo gönderilerini oluşturun ve etiketlerini yazdırın. Zamandan tasarruf edin hata oranını sıfırlayın.

Fatura ve Kargo çıktısı tek etikette

Fatura ve Kargo çıktısı tek etikette

Fatura ve kargo çıktılarını ayrı kağıtlarda almayın. Tek bir çıktıda fatura ve kargo etiketini birleştirin. Kağıttan israfını azaltın.

Çoklu Kargo yönetimi ile tanışın

Çoklu Kargo yönetimi ile tanışın

 

Web sitenizde ve pazaryerlerinde farklı kargolar ile çalışın. En verimli lojistik süreci için Pixa sizin tüm kargo gönderi kurallarınızı oluşturur. Siparişleriniz otomatik olrak kargo firmalarına atar.

Kargo teslim tutanağı

Kargo teslim tutanağı

Paketlenmiş siparişlerinizi kargo kuryesine teslim ederken son bir paket okutması gerçekleştirin ve teslim belgenizi oluşturun. Kayıp – kaçak gönderiler için kargo teslim tutanaklarınız üzerinden takibini kolayca yapın.

Sipariş Gönderiminin en kolay yolu

Sipariş Gönderiminin en kolay yolu

E-ticaret operasyon yönetimini  değiştiriyoruz. Artık verimsiz ve maliyetli iş gücü temelli operasyonları arkada bırakın. Pixa WMS ile modern ve tam entegre depo yönetimine kavuşun.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile yılın en yoğun kampanya günlerinde 3 kat daha fazla sipariş hazırladık.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon ihtiyaçlarınız için tek bir panel.

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin.Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için size daha fazla zaman kazandırın.