Türkiye’nin #1 numaralı çok kanallı sipariş yönetim platformu

Bir çok satış platformundan gelen siparişleri tek bir noktadan kolayca yönetin. Pixa WMS ve Pixa lab ile tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon süreçlerinizi profosyonelce yönetin.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Hatemoğlu
Pixa & Tommy Life
Pixa & Karaca Züccaciye
Pixa & XHAN

Türkiyenin #1 numaralı çok kanallı sipariş yönetim yazılımı.

Pixa’nın otomatik sipariş yönetimi, tüm satış kanallarında siparişlerinizin kontrolünü ele almanızı sağlar. Depo yönetimi, muhasebe yönetimi, kargo yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Akıllı Toplama

Akıllı Toplama

Pixa WMS toplama emirlerinde ürün toplayıcınız için en kısa rotayı oluşturur. Tek akıllı rotoda   toplaması gereken tüm ürünleri toplar ve ilgili istasyona ürünleri teslim eder. Hem tekli hem de çoklu siparişlerinizi ürün bazlı toplayarak ürün toplama sürenizi %78 e varan oranlarda  azaltın. El terminalli toplama sürecinde hata oranını sıfırlayın. Pixa tüm işlem kontrollerini sizin için yapar.

İş Emirleri

İş Emirleri

Sipariş toplama , raf sayım ve mal kabul gibi bir çok işlemi depo çalışanlarınıza atayın. Ekibinizi uyumlu ve verimli bir iş akışına oturtun. İşlemleri kolayca takip edin ve geçmişe dönük kayıtlar ile işlem takibi yapın.

Ayrıştır

Ayrıştır

Bir siparişte birden fazla ürün bulunan çoklu sipariş toplama sürecinde sipariş bazlı değil ürün bazlı toplanır. Bu sayede toplama süresini % 90 varan iyileştirme sağlar. Çoklu siparişlerde toplanan ürünler ayrıştırma istasyonun Pixa WMS’in akıllı ayrıştırma ekranında hızlı , hatasız ve kolay bir şekilde ayrıştırılır. Ayrıştırma raf boyutunuza göre tek bir seferde istediğiniz kadar ürün toplayabilir ve siparişlerine ayrıştırabilirsiniz. Pixa tüm işlem kontrollerini sizin için yapar ve kullanıcı uyarıları oluşturur  İnsan kaynaklı hataları sesli ve görsel ayrıştırma desteği ile minimuma indirir.

Paketle

Paketle

Tek bir paketleme istasyonunuzda tekli , çoklu ve toptan siparişlerini kolayca paketleyin. Ürün veya ayrıştırma göz barkodundan  siparişi  bulan akıllı paketleme kurgusu ile en hızlı paketleme deneyimine kavuşun. Otomatik fatura ve kargo çıktısı ile paketiniz tek bir barkod okuma ile hazır hale gelir.

Tek Ekrandan Sipariş Yönetimi

Tek Ekrandan Sipariş Yönetimi

Tüm siparişleriniz tek bir ekranda. Sipariş ekranı ile tüm faturalama ve kargo gönderisi oluşturma işlemlerinizi tamamlayın. Gelişmiş filtreleme ile aradığınız siparişe hızlıca ulaşın. Tüm sipariş statülerinizi ve karo gönderi durumlarını takip edin. Daha bir çok özellik ile sipariş süreçlerinizi kolaylaştırın

İptal / İade yönetimi

İptal / İade yönetimi

İptal ve iade siparişleriniz yönetimi ve takibini Pixa ile gerçekleştirin. Satış kanallarınızdan alınan iptal bilgileri Pixa panelinize aktarılır ve siparişiniz statüsü değişir ve siparişin depodan çıkışı engellenir. Firma iptallerinde ise satış platformlarının paneline girmenize gerek kalmadan Pixa arayüzü ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kolay Faturalama

Kolay Faturalama

Siparişlerinizi tek tuş ile faturalandırmanın kolaylığına kavuşun. Muhasebe programlarınıza entegre olarak işlemlerinizi anlık olarak  gerçekleştirin. Sektörel ihtiyaçlarınıza göre özelleşmiş muhasebe kuralları oluşturun. Fatura şablonunuzu oluşturarak kolayca faturalarınızı yazdırın.

Kargo Etiketi

Kargo Etiketi

Siparişlerin kargo etiketlerini tek bir tık ile yazdırın. Kargo sürecinize tam entegre sipariş süreci ile en hızlı ve hatasız şekilde siparişlerinizin gönderimini sağlayın

 

Sipariş Notu

Sipariş Notu

Siparişlere not ekleyerek takımınız ile uyumlu bir süreç yaşayın. Özel etiketler ve sipariş notları ile operasyonel ihtiyaçlarınızı senkronize edin. Müşteri hediye notu gibi talepleri gözden kaçırmadan işleme alın.

Tüm operasyon senaryolarınız tek bir çözüm Pixa

Tüm operasyon senaryolarınız tek bir çözüm Pixa

E-ticaret operasyon yönetimini  değiştiriyoruz. Artık verimsiz ve maliyetli iş gücü temelli operasyonları arkada bırakın. Pixa WMS ile modern ve tam entegre depo yönetimine kavuşun.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon ihtiyaçlarınız için tek bir panel.

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin.Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için size daha fazla zaman kazandırın.