Gelişmiş entegrasyon teknolojisi ve stok kurgusu ile stoklarınızı hatasız yönetin.

Depo envanterinizi kolayca yönetin , anlık stoklarımı ile stok hatası yaşamayın.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Hatemoğlu
Pixa & Karaca Züccaciye
Pixa & Tommy Life
Pixa & XHAN
Pixa & Hemington

Stok & Envanter yönetimine dair tüm ihtiyaçlara tek çözüm.

Çok kanallı stok yönetebilmenin en kolay ve güvenilir yolu pixa e-ticaret stoğunuzu güvenilir bir şekilde yönetin.

Stok Güncelleme

Stok Güncelleme

Pixa ile stoklarınız kontrolünüz altında. Pazaryerleri ve e-ticaret sitenizden siparişler  Pixa panelinize geldiği anda satışı gerçekleşen ürünün tüm stokları anlık olarak tüm satış platformlarında güncellenir. Ürün bazlı stok güncelleme ile stok hatlarını ortadan kaldıyoruz. Yoğun kampanya dönemlerinizde dahi Pix’nın güçlü entegrasyon altyapısı ve akıllı stok yönetim kurgusu ile fire vermeden satışlarınıza devam edin. Biz sizin için geri kalan her şeyi yapacağız.

Stok Merkezi

Stok Merkezi

Esnek kurgusu ile Pixa size dilediğiniz platformu stok merkezi olarak kullanma imkanı sağlar. Stok merkezinizi dilerseniz ERP’niz veya Web Siteniz olarak belirleyebilir ve ardından stok dağıtımınızı Pixa tüm satış platformları için gerçekleştirsin.

Stok Yönetimi - Pixa WMS

Stok Yönetimi - Pixa WMS

Pixa WMS ile artık deponuzdaki tüm stoklu envanter hareketleriniz anlık olarak satış platformlarına aktarın. E-ticaret deponuzu stok merkezi olarak kullanın ve gerçek stoğunuzu her zaman bilin. Raf bazlı stok bilgisine gerçek zamanlı hakim olun. Barkod okuma ile gerçekleştireceğiniz stok giriş / çıkış işlemlerinde hata oranını sıfıra indirin. Deponuzu ve stoğunuzu yönetmenin en kolay yolu , Pixa WMS..

Stok Yönetimi  - Pixa Lab

Stok Yönetimi - Pixa Lab

Ürün kartlarınıza stoklarınızı manuel bir şekilde girebilirsiniz. Bu işlemi toplu bir şekilde veya ürün bazlı gerçekleştirin.  Pixa akıllı stok yönetimi ile stoklarınızı bir kez girin ardından tüm stok değişim ve güncellemeleri satış platformlarına kolayca aktarın. Stoklarınızın güncel hali ERP veya Web sitenizde mevcut ise siz hiçbir işlem yapmayın  , Pixa güncel stok bilgilerini sistemine çekerek tüm stok aktarımlarını sizin için otomatik olarak yapacaktır.

Birden fazla deponuzu Pixa ile tek bir panelden yönetin.

Birden fazla deponuzu Pixa ile tek bir panelden yönetin.

Pixa WMS ile  farklı lokasyonlarda bulunan  depolarınız için stok & envanter yönetimini kolayca geçekleştirin. Depolar arası ürün transferi ve sipariş yönlendirmesi gibi özellikleri ile Pixa , tüm e-ticaret operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Farklı firmalarınızın e-ticaretlerini  tek depodan yönetin.

Farklı firmalarınızın e-ticaretlerini tek depodan yönetin.

Tek bir depoda farklı firmaların e-ticaret operasyonları Pixa ile yönetin. Deponuza birden fazla firmanın satış platformlarını entegre ederek farklı kanallar ve farklı mağazalarınızı tek bir operasyon merkezi yaratın.

Saha Satışlarınızı Pixa ile E-Ticaret deponuzdan yönetin.

Saha Satışlarınızı Pixa ile E-Ticaret deponuzdan yönetin.

Saha satış uygulamalarınızı Pixa’ya entegre edin. Saha ekipleriniz ürün stoklarının güncel haline kolayca ulaşsın , siparişlerinizi Pixa ile kolayca hazırlayın ve tek bir operasyon merkezinde süreçlerinizi yürütün.

Mağaza Satış

Mağaza Satış

Perakende mağazalarınız stoğunda olmayan ürünler için mağaza satışı kaybetmeyin. Pixa mağaza sipariş ekranı ile mağazanızdan siparişlerinizi e-ticaret deponuz için oluşturun. Müşteriniz siparişlerini deponuzdan hızlıca gönderin

Stok Bölme

Stok Bölme

Ürün stoklarınızı platform bazlı bir şekilde istediğiniz oranda bölün. Platform bazında stok yönetimi ile stok kontrolünüzü tamamen elinize alın.

Satın alımdan sipariş gönderimine kadar Pixa WMS sizinle

Satın alımdan sipariş gönderimine kadar Pixa WMS sizinle

Tüm mal kabul süreçlerinizi Pixa WMS ile profesyonelce yönetin. Ürün sipariş taleplerini Pixa WM ile oluşturun. Deponuza gelen ürünleri kolayca raf stoğunuza girin ve , Türkiye’nin #1 numaralı sipariş yönetim platformu Pixa ile müşterilerinize siparişlerinizi iletin.

Tahmine dayalı satın alım ile arzınızı dengeleyin

Tahmine dayalı satın alım ile arzınızı dengeleyin

Pixa ile ürün satış analizlerinizi yapın , stok erime hızınıza ulaşın. Tüm bu bilgiler ışında Pixa size düşük stok uyarısı , gün bazlı stok yeterlilik raporları ile yeni ürün siparişlerinizde gerçekçi matematiksel veriler vererek hangi üründen kaç adet stok tutmanız gerektiğini size söyler.

Depo stok hareketleriniz anlık olarak tüm satış platformlarında

Depo stok hareketleriniz anlık olarak tüm satış platformlarında

Deponuzda stoklu hareket işlemlerinin hepsi anlık olarak satış platformlarına iletilir. Deponuzu ve Satış platformlarını Pixa WMS ile %100 entegre edin. Stok hatalarına son verin , satışlarınızı arttırın.

Raf Stoğu ile operasyon yönetiminizi kolaylaştırın

Raf Stoğu ile operasyon yönetiminizi kolaylaştırın

Pixa WMS ile raf bazlı stoklarınız ve işlem revizeleri anlık olarak gerçekleşir. Deponuzda istediğiniz kadar toplayıcı ile aynı anda siparişlerinizi toplamaya başlayın. Pixa her şeyi sizin için düzenler.

Envanter Raporlamaları

Envanter Raporlamaları

Ayrıntılı envanter raporlamaları ile ürün stok analizlerinize , ürün stokta tutma maliyetlerinize ve daha bir çok envanter raporunuza kolayca ulaşın. Depo planlamalarınızı matematiksel verilere dayandırarak maliyetlerinizi düşürün , karlılığınızı arttırın.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon ihtiyaçlarınız için tek bir panel.

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin.Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için size daha fazla zaman kazandırın.