Pixa Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada ile 360 derece entegrasyon sağlayın. Envanter ve siparişlerinizi tek bir kanaldan yönetin ve satışlarınızı arttırın.

Hepsiburada Sipariş Yönetimi

Hepsiburada’dan ve diğer tüm satış kanallarından gelen tüm siparişlerinizi Pixa ile tek bir yerde görün ve yönetin. Tüm siparişleriniz  görüntülemek, düzenlemek, faturalamak ve kargo etiketlerini almak için zaman kaybetmeyin. Hızlı ve kolay bir şekilde Pixa ile siparişlerinizi yönetin.

 • Sipariş yönetimi süreçlerinin her adımında Hepsiburada ve diğer tüm satış kanallarında sipariş durumunu Pixa ile otomatik olarak güncelleyin.
 • Pixa canlı arama ve gelişmiş filtre seçenekleriyle aradığınız siparişi hızla bulun.
 • Hepsiburada sipariş ayrıntılarını Pixa dahili notlar ve etiketler aracılığıyla ekibinizle açık bir şekilde paylaşın.
 • Siparişlerinizi parçalı bir şekilde müşterinize gönderin. Pixa sizin için bu işlem bilgisini Hepsiburadaya iletecektir.
Hepsiburada Sipariş Yönetimi

Hepsiburada Stok & Envanter Yönetimi

İstediğiniz sayıda Hepsiburada mağazası, satış kanalı ve deposu için envanterinizin tam kontrolünü elinize alın. Herhangi bir zamanda stok miktarınızı ve hangi platformda kaç adet stoğunuz bulunduğuna ulaşın. Pixa anlık stok aktarımı ile tüm platformlarınızın senkron bir şekilde stok yönetimini gerçekleştirin.

 • Pixa ile ürünlerinizi tüm platformlarda gerçek zamanlı olarak senkronize edin. Stok hataları nedeniyle olmayan ürünü satmaya ve siparişlerinizi iptal etmek zorunda kalmayın.
 • Talebi tahmin edin ve uçtan-uca satın almayı yönetin, böylece doğru zamanda doğru stoka sahip olun.
 • Platform bazlı stok bölme ile istediğiniz pazaryerinde istediğiniz stoktan satışa çıkın.
Hepsiburada Stok & Envanter Yönetimi

Hepsiburada İptal / İade Yönetimi

Hepsiburada siparişleriniz iptal & iade işlemlerini Pixa ile gerçekleştirin. İptal edilmiş siparişlerinizi deponuzdan çıkmadan yakalayın ve gönderimini engelleyin.

 • Pixa iptal analizi ile siparişlerinizin iptal istatistiklerini takip edin.
 • İade süreçlerinizi Pixa ile tek ekrandan yönetin. Manuel süreçleri arkada bırakın ve müşteri memnuniyetinizi arttırın.
Hepsiburada İptal / İade Yönetimi

Türkiyenin #1 Numaralı Katalog Yönetimi

Her bir pazaryeri için kataloğunuzu oluşturun. Ürünlerinizi istediğiniz pazaryerinde satışa açın. Ürünlerinizi Hepsiburada özelinde farklılaştırın. Ürün ismi, açıklaması, fotoğrafı, fiyatı gibi tüm ürün bilgilerini tüm satış platformu özelinde değiştirebilir ve listeleyebilirsiniz.

 • Türkiye’nin en kolay ürün listeleme ara yüzü ile ürünlerinizi Hepsiburada da hızlı ve kolay bir şekilde satışa açın.
 • Ürünlerinizin Hepsiburada fiyatını tek bir işlem ile güncelleyin. Gelişmiş kampanya modülü ile ürünlerinizin fiyatlarını yüzdesel ve tutar bazında indirim ve zam yapın.
 • Hepsiburada’da ürünlerinizi istediğiniz fiyattan satın. Pazaryeri özelinde fiyatlandırma ile satışlarınızı arttırın.
 • Hepsiburada kataloğunuzda ürünlerinizin bilgilerini anlık olarak güncelleyin. Eskimiş ürün kartlarına son verin ve ürünlerinizi güncel tutun.
Türkiyenin #1 Numaralı Katalog Yönetimi

Pixa ile en kolay Hepsiburada gönderimi yönetimi

Hepsiburada gönderinizin tam kontrolünü elinize alın. Herhangi bir satış kanalından her müşteri siparişini tek bir ekranda kargo etiketini alın ve gönderin.

Aşağıdaki entegrasyonlar ve diğer tüm satış kanallarınızı Pixa ile entegre olun, siparişleri otomatik olarak faturalayın.

Pixa Amazon (Yakında) Entegrasyonu
Pixa B2B Store Entegrasyonu
Pixa Brendfoni Entegrasyonu
Pixa Çiçeksepeti Entegrasyonu
Pixa Flo Entegrasyonu
Pixa Gittigidiyor Entegrasyonu
Pixa Modanisa Entegrasyonu
Pixa Morhipo Entegrasyonu
Pixa N11 Entegrasyonu
Pixa Trendyol Entegrasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

Hepsiburada kargo çıktısını Pixa’dan alabilir miyim?

Hepsiburada anlaşmalı kargolarından yapacağınız tüm gönderiler için kargo etiketini Pixa’dan kolayca çıkartabilirsiniz. Hiçbir ayarlama yapmadan Pixa kargo ayarlarınızı otomatik olarak oluşturur.

Hepsiburada'da mevcut ürünlerimi Pixa panelinden yönetebilir miyim?

Hepsiburada’da açılmış ürünlerinizi Pixa panelinize tek bir tuşla eşleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tekrar ürün açmanıza gerek olmadan ürünlerinizi Pixa’ya taşıyın ve kolayca yönetin.

Kendi kargo anlaşmam ile Hepsiburada siparissşlerimi gönderebilir miyim?

Kargo entegrasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra kendi kargo anlaşmanız üzerinden Hepsiburada siparişlerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Pixa sizin için tüm kargo süreçlerini Hepsiburadaya iletecektir.

Hepsiburada siparişlerim Pixa paneline hangi sıklık ile çekilmektedir?

Hepsiburada siparişleriniz 2 dk aralıklar ile sisteminize çekilmektedir. Bu süre talebiniz ile kısaltılabilir veya arttırılabilir.

Hepsiburada stoklarım hangi sürelerde güncellenir?

Stoklarınız Hepsiburada ve diğer tüm satış platformlarında anlık olarak güncellenmektedir.

Birden fazla Hepsiburada hesabını Pixa paneline bağlayabilir miyim?

Evet, istediğiniz kadar Hepsiburada mağazanızı Pixa panele bağlayarak farklı mağazaları tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın