Tüm Stoklarınızı ve Siparişlerinizi Tek Bir Panelden Yönetin

Pazar yerlerindeki etkinliğinizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırın.
Tüm elektronik ürünlerinizin tedarik, depolama ve satış işlemleri için Pixa her zaman yanınızda.

Pixa Tüm Stoklarınızı ve Siparişlerinizi Tek Bir Panelden Yönetin

Elektronik sektöründe satış faaliyeti gösteren bir işletme olarak, tüm ürünlerinizin stok ve satış olarak takibini yapmanın zorluğunun farkındayız. Sunduğumuz WMS ve E-ticaret entegrasyonları sayesinde tüm bu işlemlerinizi tek bir panelden çözmenize yardımcı oluyoruz. Pixa ile ürünlerinizin depolarındaki kesin konumunu ve hangi ürünlerinizde kritik stok kaldığı konusunda iyi bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

Fiyat Yönetimi

Pixa ister ürün bazlı ister toplu şekilde ürün fiyatlarınızı yönetin. Platform bazlı fiyatlandırma farklı satış stratejileri geliştirin. Pixa kampanya modülü ile seçili ürünlerinizde , istediğiniz tüm platformlarda  yüzdesel , tutar veya mutlak değer cinsinden fiyatlarınızı tek bir tuşa ile değiştirin. Anlık olarak fiyatlarınız satış platformlarına yansısın.

Mağaza'dan Satış Yönetimi

Perakende mağazalarınız stoğunda olmayan ürünler için mağaza satışı kaybetmeyin. Pixa mağaza sipariş ekranı ile mağazanızdan siparişlerinizi e-ticaret deponuz için oluşturun. Müşteriniz siparişlerini deponuzdan hızlıca gönderin

Katalog Yönetimi

Pixa sizin için tüm satış yaptığınız platformlar için özel katalog oluşturur. Dilerseniz tüm platformlarda aynı ürün bilgisi ,fiyatı ve resmi ile satış yapabilirsiniz. Tek bir işlem ile tüm platformda ürün bilgilerinizi kolayca  güncelleyin. Eğer satış platformlarında farklı fiyat ve farklı ürün bilgisi ile satış yapmak isterseniz platform kataloğu özelinde tüm ürün bilgilerinizi tek bir işlemle güncelleyebilirsiniz.

Stok Güncelleme

Pixa ile stoklarınız kontrolünüz altında. Pazaryerleri ve e-ticaret sitenizden siparişler  Pixa panelinize geldiği anda satışı gerçekleşen ürünün tüm stokları anlık olarak tüm satış platformlarında güncellenir. Ürün bazlı stok güncelleme ile stok hatlarını ortadan kaldıyoruz. Yoğun kampanya dönemlerinizde dahi Pix’nın güçlü entegrasyon altyapısı ve akıllı stok yönetim kurgusu ile fire vermeden satışlarınıza devam edin. Biz sizin için geri kalan her şeyi yapacağız.

Satın alımdan sipariş gönderimine kadar Pixa WMS sizinle

Tüm mal kabul süreçlerinizi Pixa WMS ile profesyonelce yönetin. Ürün sipariş taleplerini Pixa WM ile oluşturun. Deponuza gelen ürünleri kolayca raf stoğunuza girin ve , Türkiye’nin #1 numaralı sipariş yönetim platformu Pixa ile müşterilerinize siparişlerinizi iletin.

Varyantlı ürünlerinizi kolayca yönetin 

Pixa ile varyantlı ürünlerinizi oluşturabilir veya mevut varyantlı ürünlerinizi diğer kanallardan Pixa’ya getirebilirsiniz. Ardından ürünlerinizi tüm satış platformlarında listeleyin. Renk , beden ve oluşturmak istediğiniz tüm varyantları Pixa ile kolayca oluşturun ve varyasyonlu ürünlerinizi satışa açın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın