Tüm Stoklarınızı ve Kargolarınızı Tek Bir Panelden Yönetin

Tüm mobilya ve ev ürünlerinizin tedarik, depolama ve satış işlemleri için Pixa her zaman yanınızda.

Pixa Tüm Stoklarınızı ve Kargolarınızı Tek Bir Panelden Yönetin

Özellikle mobilya ve küçük ev eşyası ürünlerinde, depolarda meydana gelen kayıp ve zayiat oranları yüksektir. Sermayenizin büyük bir kısmını oluşturan ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi ve düzenlenmesi işletmeniz için hayati bir önem taşır. Pixa ile büyük mobilyalardan en küçük ev eşyası ürünlerinizi dahi, sunduğumuz entegrasyonlar ile kolaylıkla depolarınızda bulunduğu raf ve bölüme kadar takip edebilirsiniz. Aynı zamanda artan müşteri siparişlerinizi tek bir ekrandan çok daha düzenli ve hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

Tüm muhasebe Programlarına Pixa ile tam entegre olun

Tüm muhasebe programlarınız ile tam entegre bir şekilde e-ticaretinizi yönetin. Satışlarınızı muhasebe programınıza manuel işlem yapmadan işleyin.

Siparişleriniz lojistik süreçlerini Pixa ile yönetin

Tek tuş ile kargo etiketinizi alın ve paketinizi gönderime hazır hale getirin. Kargo takibini Pixa panel ile tek bir noktadan gerçekleştirin. Kargo teslim tutanağız ile kayıp – kaçak maliyetlerinizin durumunu güvence altına alın

Stoklarınızı yönetmenin en kolay ve güvenilir yolu Pixa ile tanışın.

Pixa ile stoklarınızı tüm satış platformlarında hatasız bir şekilde yönetin. Anlık stok aktarımı ile ürün stoklarınızı gerçek zamanlı bir şekilde tüm satış platformlarına aktarın. Depo envanterinizi en verimli şekilde yönetin.

Tüm ürün tiplerinde ürün oluşturun ve satışa açın

Normal, varyant, set, seçenekli ürünlerinizi oluşturun. Ürün çeşitliliğinizi arttırın ve bu ürünlerin, stok, satış ve envanter yönetimini kolayca gerçekleştiri

Tüm pazaryerinde ürünlerinizi listeleyin

Pixa ile tüm satış platformlarına entegre olun ve ürünlerinizi listeleyin. Trenyol , Hepsiburada , Çiçeksepeti , Amazon.tr , Morhipo , N11 ve diğer tüm pazaryerlerine tek bir işlem ile entegre olun satış yapmaya başlayın.

Tahmine dayalı satın alım ile arzınızı dengeleyin

Pixa ile ürün satış analizlerinizi yapın , stok erime hızınıza ulaşın. Tüm bu bilgiler ışında Pixa size düşük stok uyarısı , gün bazlı stok yeterlilik raporları ile yeni ürün siparişlerinizde gerçekçi matematiksel veriler vererek hangi üründen kaç adet stok tutmanız gerektiğini size söyler.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın