Pixa API

Pixa’nın gelişmiş web servisi ve ihtiyacınız olan tüm end-pointler ile istediğiniz tüm sistemlere entegre olun.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Emsan
Pixa & Karaca
Pixa & Pierre Cardin Leather
Pixa & XHAN
Pixa & Tommy Life

Pixa API ile Verilerinizi İstediğiniz Noktaya Entegre Edin

Pixa’nın gelişmiş web servisi ve ihtiyacınız olan tüm end-pointler ile istediğiniz tüm sistemlere entegre olun. Verilerinizi istediğiniz şekilde yönetin.

Tüm Verilerinizi Dilediğiniz Noktaya Aktarın

Tüm Verilerinizi Dilediğiniz Noktaya Aktarın

Pixa sisteminde oluşan verileri istediğiniz platforma aktarın. Verilerinizi dilediğiniz gibi işleyin ve farklı ihtiyaçlarınız için kullanın.

Yüksek Performans ve Kolay Entegrasyon

Yüksek Performans ve Kolay Entegrasyon

Kolay entegrasyon özellikleri ile Pixa API servisleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Yüksek performans odaklı altyapısı ile kesintisiz bir entegrasyon deneyimi yaşayın.

 

Kolay Anlaşılır Dökümantasyon

Kolay Anlaşılır Dökümantasyon

Postman API dökümantasyonumuzu kullanarak Postman uygulaması üzerinden, API endpointlerimizi kolayca deneyebilirsiniz.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm E-Ticaret Entegrasyon ve Operasyon İhtiyaçlarınız için Tek Bir Panel

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin. Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için kendinize daha fazla zaman kazandırın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın