Tüm muhasebe programlarına Pixa ile tam entegre olun

Tüm muhasebe programlarınız ile tam entegre bir şekilde e-ticaretinizi yönetin. Satışlarınızı muhasebe programınıza manuel işlem yapmadan işleyin.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Pierre Cardin Leather
Pixa & The Mia
Pixa & Marina Mayo
Pixa & Bej Takı
Pixa & Sayki

Kolay muhasebe entegrasyonu ile E-ticaret faturalarınızı

Pixa ile Paraşüt ,Nebim , Uyumsoft ve diğer tüm muhasebe programlarına kolaylıklı entegre olun. Siparişlerinizi sorunsuz ve verimli bir şekilde faturalayın.

Fatura şablonu

Fatura şablonu

Kağıt fatura kullanımı için veya proforma fatura oluşturmak için Pixa fatura düzenleyici ile kolayca fatura şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Tüm e-fatura sağlayıcılarına Pixa ile tam entegre olun

Tüm e-fatura sağlayıcılarına Pixa ile tam entegre olun

QNB Finansbank entegrasyonu ile direkt olarak e-fatura entegrasyonunuzu Pixa ile gerçekleştirin. Siparişlerinizi otomatik faturalandırın ve hata oranını sıfıra indirin.

Platform bazlı etiketler oluşturun

Platform bazlı etiketler oluşturun

Siparişlerini faturalandırırken platform bazlı etiketler oluşturarak muhasebe programınıza aktarın. Resmi ciro dağılımınıza kolayca uzanırken pazaryeri muhasebenizi kolayca tutun.

Özel senaryolarınızı ayarlayın

Özel senaryolarınızı ayarlayın

Faturalanma ve Fatura resmileştirme işlemlerinin gerçekleşeceği adımları kolayca kurgunuza göre şekillendirin. Farklı kurgular için tek Pixa ile sorunsuz bir e-ticaret muhasebe deneyimi yaşayın

Sektör bazlı muhasebe ihtiyaçlarını karşılayın

Sektör bazlı muhasebe ihtiyaçlarını karşılayın

Sektörden sektöre farklılık gösteren KDV oranları ve işçilik , ürün gibi ayrılan fatura kalemleri için gerekli düzenlemeleri kolayca yaparak muhasebesel ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon ihtiyaçlarınız için tek bir panel.

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin.Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için size daha fazla zaman kazandırın.