Tüm Muhasebe Programlarına Pixa ile Tam Entegre Olun

Tüm muhasebe programlarınız ile tam entegre bir şekilde e-ticaretinizi yönetin. Satışlarınızı muhasebe programınıza manuel işlem yapmadan işleyin.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Pierre Cardin Leather
Pixa & Marina Mayo
Pixa & Bej Takı
Pixa & Sayki

Kolay Muhasebe Entegrasyonu ile E-Ticaret Faturalarınızı Oluşturun

Pixa ile Paraşüt, Nebim, Uyumsoft ve diğer tüm muhasebe programlarına kolaylıkla entegre olun. Siparişlerinizi sorunsuz ve verimli bir şekilde faturalayın.

Fatura Şablonu

Fatura Şablonu

Kağıt fatura kullanımı için veya proforma fatura oluşturmak için Pixa fatura düzenleyici ile kolayca fatura şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Tüm E-Fatura Sağlayıcılarına Pixa ile Tam Entegre Olun

Tüm E-Fatura Sağlayıcılarına Pixa ile Tam Entegre Olun

QNB Finansbank entegrasyonu ile direkt olarak e-fatura entegrasyonunuzu Pixa ile gerçekleştirin. Siparişlerinizi otomatik faturalandırın ve hata oranını sıfıra indirin.

Platform Bazlı Etiketler Oluşturun

Platform Bazlı Etiketler Oluşturun

Siparişlerinizi faturalandırırken platform bazlı etiketler oluşturarak muhasebe programınıza aktarın. Resmi ciro dağılımınıza kolayca uzanırken pazaryeri muhasebenizi kolayca tutun.

Özel Senaryolarınızı Ayarlayın

Özel Senaryolarınızı Ayarlayın

Faturalanma ve fatura resmileştirme işlemlerinin gerçekleşeceği adımları kolayca kurgunuza göre şekillendirin. Farklı kurgular için Pixa ile sorunsuz bir e-ticaret muhasebe deneyimi yaşayın.

Sektör Bazlı Muhasebe İhtiyaçlarını Karşılayın

Sektör Bazlı Muhasebe İhtiyaçlarını Karşılayın

Sektörden sektöre farklılık gösteren KDV oranları ve işçilik, ürün gibi ayrılan fatura kalemleri için gerekli düzenlemeleri kolayca yaparak muhasebesel ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayın.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm E-Ticaret Entegrasyon ve Operasyon İhtiyaçlarınız için Tek Bir Panel

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin. Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için kendinize daha fazla zaman kazandırın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın