Türkiye’nin #1 Numaralı Çok Kanallı Sipariş Yönetim Platformu

Birçok satış platformundan gelen siparişleri tek bir noktadan kolayca yönetin. Pixa WMS ve Pixa lab ile tüm e-ticaret entegrasyon ve operasyon süreçlerinizi profesyonelce yönetin.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Hatemoğlu
Pixa & Tommy Life
Pixa & Karaca Züccaciye
Pixa & XHAN

Türkiyenin #1 Numaralı Çok Kanallı Sipariş Yönetim Yazılımı

Pixa’nın otomatik sipariş yönetimi, tüm satış kanallarında siparişlerinizin kontrolünü ele almanızı sağlar. Depo yönetimi, muhasebe yönetimi, kargo yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Akıllı Toplama

Akıllı Toplama

Pixa WMS toplama emirlerinde ürün toplayıcınız için en kısa rotayı oluşturur. Tek akıllı rotada toplanması gereken tüm ürünleri toplar ve ilgili istasyona ürünleri teslim eder. Hem tekli hem de çoklu siparişlerinizi ürün bazlı toplayarak ürün toplama sürenizi %78’e varan oranlarda azaltın. El terminalli toplama sürecinde hata oranını sıfırlayın. Pixa, tüm işlem kontrollerini sizin için yapar.

İş Emirleri

İş Emirleri

Sipariş toplama, raf sayımı ve mal kabulü gibi bir çok işlemi depo çalışanlarınıza atayın. Ekibinizi uyumlu ve verimli bir iş akışına oturtun. İşlemleri kolayca takip edin ve geçmişe dönük kayıtlar ile işlem takibi yapın.

Ayrıştır

Ayrıştır

Bir siparişte birden fazla ürün bulunan çoklu sipariş toplama sürecinde bu ürünler sipariş bazlı değil ürün bazlı toplanır. Bu sayede toplama süresinde %90’a varan iyileştirme sağlanır. Çoklu siparişlerde toplanan ürünler ayrıştırma istasyonunun Pixa WMS’in akıllı ayrıştırma ekranında hızlı, hatasız ve kolay bir şekilde ayrıştırılır. Ayrıştırma sayesinde raf boyutunuza göre tek bir seferde istediğiniz kadar ürün toplayabilir ve siparişlerine ayrıştırabilirsiniz. Pixa tüm işlem kontrollerini sizin için yapar ve kullanıcı uyarıları oluşturur. İnsan kaynaklı hataları, sesli ve görsel ayrıştırma desteği ile minimuma indirir.

Paketle

Paketle

Tek bir paketleme istasyonunuzda tekli, çoklu ve toptan siparişlerinizi kolayca paketleyin. Ürün veya ayrıştırma göz barkodundan siparişi bulan akıllı paketleme kurgusu ile en hızlı paketleme deneyimine kavuşun. Otomatik fatura, kargo çıktısı ve tek bir barkod okuma ile paketiniz hazır hale gelsin.

Tek Ekrandan Sipariş Yönetimi

Tek Ekrandan Sipariş Yönetimi

Tüm siparişleriniz tek bir ekranda. Sipariş ekranı ile tüm faturalama ve kargo gönderisi oluşturma işlemlerinizi tamamlayın. Gelişmiş filtreleme ile aradığınız siparişe hızlıca ulaşın. Tüm sipariş statülerinizi ve kargo gönderi durumlarını takip edin. Daha birçok özellik ile sipariş süreçlerinizi kolaylaştırın.

İptal / İade Yönetimi

İptal / İade Yönetimi

İptal / iade yönetimi ve takibini Pixa ile gerçekleştirin. Satış kanallarınızdan alınan iptal bilgileri Pixa panelinize aktarılır, siparişin statüsü değişir ve depodan çıkışı engellenir. Firma iptallerinde ise satış platformlarının paneline girmenize gerek kalmadan Pixa arayüzü ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kolay Faturalama

Kolay Faturalama

Siparişlerinizi tek tuş ile faturalandırmanın kolaylığına kavuşun. Muhasebe programlarınıza entegre olarak işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirin. Sektörel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş muhasebe kuralları oluşturun. Fatura şablonunuzu oluşturarak kolayca faturalarınızı yazdırın.

Kargo Etiketi

Kargo Etiketi

Siparişlerin kargo etiketlerini tek bir tık ile yazdırın. Kargo sürecinize tam entegre sipariş süreci ile en hızlı ve hatasız şekilde siparişlerinizin gönderimini sağlayın.

 

Sipariş Notu

Sipariş Notu

Siparişlere not ekleyerek takımınız ile uyumlu bir süreç yaşayın. Özel etiketler ve sipariş notları ile operasyonel ihtiyaçlarınızı senkronize edin. Müşteri hediye notu gibi talepleri gözden kaçırmadan işleme alın.

Tüm Operasyon Senaryolarınızın Çözümü Pixa'da

Tüm Operasyon Senaryolarınızın Çözümü Pixa'da

E-ticaret operasyon yönetimini değiştiriyoruz. Artık verimsiz ve maliyetli iş gücü temelli operasyonları arkada bırakın. Pixa WMS ile modern ve tam entegre depo yönetimine kavuşun.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm E-Ticaret Entegrasyon ve Operasyon İhtiyaçlarınız için Tek Bir Panel

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin. Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için kendinizze daha fazla zaman kazandırın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın