Türkiye’nin İlk ve Tek Tam Entegre Depo Yönetim Sistemi: Pixa WMS

Sipariş yönetimini değiştiriyoruz. Artık verimsiz ve maliyetli iş gücü temelli operasyonları arkada bırakın. Pixa WMS ile modern ve tam entegre depo yönetimine kavuşun.

Kullanmaya başla

Önde gelen referanslar:

Pixa & Karaca Züccaciye
Pixa & Tommy Life
Pixa & XHAN
Pixa & Hatemoğlu
Pixa & Bilcee

Tüm E-Ticaret Operasyon Yönetiminin En Kolay Hali

Tükiye’nin ilk ve tek tam entegre depo yönetim sistemi Pixa WMS ile tüm satış platformları ve kargo firmalarına entegre olun. Depo sayımı, ürün transferi, mal kabulü, sipariş hazırlama ve diğer tüm süreçleri kolay ve akıllıca yönetin.

İş Emirleri

İş Emirleri

Sipariş toplama, raf sayımı ve mal kabul gibi birçok işlemi depo çalışanlarınıza atayın. Ekibinizi uyumlu ve verimli bir iş akışına oturtun. İşlemleri kolayca takip edin ve geçmişe dönük kayıtlar ile işlem takibi yapın.

Akıllı Toplama

Akıllı Toplama

Pixa WMS toplama emirlerinde, ürün toplayıcınız için en kısa rotayı oluşturur. Tek akıllı rotada toplanması gereken tüm ürünleri toplar ve ilgili istasyona ürünleri teslim eder. Hem tekli hem de çoklu siparişlerinizi ürün bazlı toplayarak ürün toplama sürenizi %78’e varan oranlarda azaltın. El terminalli toplama sürecindeki hata oranını sıfırlayın. Pixa, tüm işlem kontrollerini sizin için yapar.

Ayrıştır

Ayrıştır

Bir siparişte birden fazla ürünün bulunduğu çoklu sipariş toplama sürecinde bu ürünler sipariş bazlı değil ürün bazlı toplanır. Bu sayede toplama süresinde %90’a varan iyileştirme sağlanır. Çoklu siparişlerde toplanan ürünler ayrıştırma istasyonunun Pixa WMS’in akıllı ayrıştırma ekranında hızlı, hatasız ve kolay bir şekilde ayrıştırılır. Ayrıştırma sayesinde raf boyutunuza göre tek bir seferde istediğiniz kadar ürün toplayabilir ve siparişlerine ayrıştırabilirsiniz. Pixa tüm işlem kontrollerini sizin için yapar ve kullanıcı uyarıları oluşturur. İnsan kaynaklı hataları, sesli ve görsel ayrıştırma desteği ile minimuma indirir.

Paketle

Paketle

Tek bir paketleme istasyonunuzda tekli, çoklu ve toptan siparişlerinizi kolayca paketleyin. Ürün veya ayrıştırma göz barkodundan siparişi bulan akıllı paketleme kurgusu ile en hızlı paketleme deneyimine kavuşun. Otomatik fatura, kargo çıktısı ve tek bir barkod okuma ile paketiniz hazır hale gelsin.

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Pixa WMS ile artık, deponuzdaki tüm stoklu envanter hareketlerinizi anlık olarak satış platformlarına aktarın. E-ticaret deponuzu stok merkezi olarak kullanın ve gerçek stoğunuzu her zaman bilin. Raf bazlı stok bilgisine gerçek zamanlı hakim olun. Barkod okuma ile gerçekleştireceğiniz stok giriş / çıkış işlemlerinde hata oranını sıfıra indirin. Deponuzu ve stoğunuzu yönetmenin en kolay yolu; Pixa WMS..

Depo Stok Sayım

Depo Stok Sayım

Genel depo sayım modülü ile sipariş almaya ara vermeden depo sayımınızı gerçekleştirin. Depo sayımınıza başladığınız andaki stok adetleri üzerinden sipariş alınır ve stok güncellemeleriniz aktif olarak çalışır. Depo sayımını külfet olmaktan çıkarın ve çoklu bir ekip ile kısa süre içerisinde işlemlerinizi tamamlayın.

Raf Stok Sayım

Raf Stok Sayım

Raf bazlı stok hatası oranlarınızı anbean takip edin. Raf sayım emirleri oluşturun ve raf sayımı ile stoğunuzu güncelleyin. En küçük stok hatalarının bile önüne geçerek %100 doğruluğa kavuşun.

Raf Doğruluk Takibi

Raf Doğruluk Takibi

Raf bazlı hata stoğu olan ürünleri takip edin. Uyarı hata limitlerini belirtin ve Pixa sizin için hatalı rafları belirleyip raf sayım emirlerini oluştursun. Bu sayede deponuzda tek bir gözde bile stok hatası olmasına izin vermeyin.

Mal Kabul

Mal Kabul

Ürün talebinizden başlayarak mal kabul süreçlerinin tamamını Pixa ile kolay yönetilebilir bir hale getirin. Sipariş talep formu ile siparişlerinizi oluşturun ve tedarikçilerinize iletin. Gelen ürünlerin; iki adımlı doğrulama ile önce mal kabulünü gerçekleştirin, ardından ürünleri raf stoğunuza ekleyerek satışa açın.

Deponuz ile İlgili Tüm Raporlara Ulaşın

Deponuz ile İlgili Tüm Raporlara Ulaşın

Depo stok miktarı, sipariş miktarı, bekleyen siparişler ve çalışan performansı gibi birçok veriye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın. Depo operasyonunuzu matematiksel veriler ile yönetin. Maliyetlerinizi azaltın, performansı arttırın.

Çalışan KPI ile Performans Takibi Yapın

Çalışan KPI ile Performans Takibi Yapın

Çalışan performansınızı anlık ve geçmişe dönük bir şekilde analiz edin. KPI ve Prim sisteminize raporlamaları entegre edin ve izlenebilir bir performans politikası oluşturun.

Canlı Dashboard ile Deponuzdaki Operasyon Durumunu Anlık Takip Edin

Canlı Dashboard ile Deponuzdaki Operasyon Durumunu Anlık Takip Edin

Anlık olarak alınan satış ve depo operasyon verileriyle anbean e-ticaret deponuzun durumunu takip edin.

Çoklu Depo Yönetimi ile Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Çoklu Depo Yönetimi ile Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Farklı lokasyonlarda bulunan depolarınız için stok & envanter yönetimini kolayca gerçekleştirin. Depolar arası ürün transferi ve sipariş yönlendirmesi gibi özellikleriyle Pixa tüm e-ticaret operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

E-ticaret liderleri ne diyorlar?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”


Birinci sınıf entegrasyonlar

Tüm E-Ticaret Entegrasyon ve Operasyon İhtiyaçlarınız için Tek Bir Panel

Siparişlerinizi, envanterinizi, satın alma, depo yönetimi, lojistik, muhasebe, sipariş karşılama, raporlama ve diğer tüm işlemlerinizi tek bir sistemde yöneterek iş akışlarınızı basitleştirin. Pixa ile deponuzu düzene sokun ve otomatikleştirin. Böylece etkili büyüme stratejilerine odaklanmak için kendinize daha fazla zaman kazandırın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın