Pixa UPS Kargo Entegrasyonu

UPS Kargo Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Amazon, T-Soft, Ticimax ve diğer tüm satış platformlarınızdan gelen siparişlerinizi tek bir panele bağlayın, ardından kolay ve hızlı bir şekilde UPS ile gönderin.

UPS Kargo ile direkt entegrasyon

Tüm mağazalarınızı ve pazar yerlerinizi Pixa‘ ya bağlayın ve UPS hesabınız üzerinden tüm siparişlerinizi göndermeye başlayın. Zaman kaybettiren CSV yüklemelerine ve manuel gönderi oluşturmaya elveda deyin. Tüm bu işlemleri Pixa ile tek bir panelden gerçekleştirin.

UPS Kargo ile direkt entegrasyon

Kargo Etiketi

UPS Kargo gönderi etiketlerini panelinizden tek bir işlem ile alın. Fatura çıktısı ve kargo etiketini tek bir kağıtta yazdırabilirsiniz. Daha az kağıt kullanarak sipariş hazırlama süreçlerinizi tamamlayın.

Kargo Etiketi

Kargo Takip

Sipariş panelinizden UPS kargo gönderilerinizin hangi noktada olduğunda kolay ve hızlıca ulaşın. Siparişlerinizin kargo durum hakkında gelen müşteri sorularınızın cevaplarına panelinizden hızlı ve kolayca ulaşın.

Kargo Takip

Tüm Satış Platformları ve UPS Kargo

UPS kargo entegrasyonu ile kendi kargo anlaşmanız üzerinden tüm pazaryerlerinde ve e-ticaret altyapılarında siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde UPS ile gönderin. Siparişlerinizin kargo süreç durumları tüm satış platformlarına Pixa tarafından iletilir ve artık , siparişlerinizi müşterilerinize iletmek ile ilgilenebilirsiniz.

Tüm Satış Platformları ve UPS Kargo

Paket Bilgisi

Pixa panelinize tanımlanan ürün desi bilgilerinizi her sipariş için özelinde hesaplamasını gerçekleştirir. Sipariş desi bilgileriniz ile kargo gönderilerinizi UPS’e teslim edin. Kargo maliyetlerinizi öngörebilin.

Paket Bilgisi

Pixa ile en kolay UPS gönderimi yönetimi

UPS gönderinizin tam kontrolünü elinize alın. Herhangi bir satış kanalından her müşteri siparişini tek bir ekranda kargo etiketini alın ve gönderin.

Aşağıdaki entegrasyonlar ve diğer tüm satış kanallarınızı Pixa ile entegre olun, siparişleri otomatik olarak faturalayın.

Pixa Amazon (Yakında) Entegrasyonu
Pixa Çiçeksepeti Entegrasyonu
Pixa Hepsiburada Entegrasyonu
Pixa Morhipo Entegrasyonu
Pixa Trendyol Entegrasyonu
Pixa Flo Entegrasyonu
Pixa Gittigidiyor Entegrasyonu
Pixa Modanisa Entegrasyonu
Pixa N11 Entegrasyonu

Pixa

+

Pixa UPS Kargo Entegrasyonu

E-ticaret liderleri Pixa hakkında ne diyor?

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

Sıkça Sorulan Sorular

Pixa hesabıma kaç farklı kargo şirketi bağlayabilirim?

Pixa‘ ya istediğiniz kadar farklı gönderi sağlayıcısını bağlayabilirsiniz. Türkiyenin  önde gelen 7 kargo firması ile  (ve artıyor) doğrudan entegre oluyoruz. Tam bir liste burada mevcuttur. Ayrıca, ihtiyaç duyabileceğiniz özel entegrasyonları oluşturmak için açık API’mizi kullanma seçeneğiniz de vardır.

Pazaryerlerinin UPS anlaşması ile gönderilerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Pixa kargo ve pazaryeri entegrasyonları ve tüm özellikleriyle birlikte, pazaryerlerinin UPS Kargo anlaşması ile siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilmenizi sağlar.

UPS Kargo gönderilerimin barkodumu sipariş faturasına ekleyebilir miyim?

UPS ile gönderi barkodunuzu faturanıza ekleyerek tek bir kağıt çıktıda sipariş sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

İptal sipariş bilgileri UPS’e iletiliyor mu?

İptal edilen siparişlerinin iptal durumu UPS’e iletilir. Bu sayede deponuzdan iptal edilen siparişlerin gönderimi engellemiş olacaksınız.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın