Pixa Ticimax Entegrasyonu

Ticimax Entegrasyonu

Pixa ile Ticimax web sitenizin sipariş, ürün, stok entegrasyonları gerçekleştirin. Tüm satış platformları ile birlikte tek bir merkezden e-ticaretinizi yönetin.

Ticimax Stok Envanter Yönetimi

Ticimax e-ticaret sitenizde, envanterinizin tam kontrolünü elinize alın. Herhangi bir zamanda stok miktarınızı ve hangi platformda kaç adet stoğunuz bulunduğuna ulaşın. Anlık stok aktarımı ile tüm platformlarınızın senkron bir şekilde stok yönetimini gerçekleştirin.

 • Ürünlerinizi tüm platformlarda gerçek zamanlı olarak senkronize edin. Stok hataları nedeniyle olmayan ürün satmaya ve siparişlerinizi iptal etmek zorunda kalmayın.
 • Talebi tahmin edin ve uçtan-uca satın almayı yönetin, böylece doğru zamanda doğru stoka sahip olun.
 • Platform bazlı stok bölme ile istediğiniz pazaryerinde istediğiniz stoktan satışa çıkın.
Ticimax Stok Envanter Yönetimi

Ticimax Sipariş Yönetimi

Ticimax’tan ve diğer tüm satış kanallarından gelen tüm siparişlerinizi tek bir yerde görün ve yönetin. Tüm siparişleriniz görüntülemek, düzenlemek, faturalamak ve kargo etiketlerini almak için zaman kaybetmeyin. Hızlı ve kolay bir şekilde Pixa ile siparişlerinizi yönetin.

 • Sipariş yönetimi süreçlerinin her adımında Ticimax web sitenize ve diğer tüm satış kanallarında sipariş durumunu otomatik olarak güncelleyin.
 • Canlı arama ve gelişmiş filtre seçenekleriyle herhangi bir siparişi hızla bulun.
 • Ticimax sipariş ayrıntılarını dahili notlar ve etiketler aracılığıyla ekibinizle açık bir şekilde paylaşın.
Ticimax Sipariş Yönetimi

Ticimax Kargo Gönderisi

Diğer tüm kanallardan yapılan satışların yanı sıra Pixa ile Ticimax web sitenizin siparişlerini hızla gönderin. Tüm müşterilerinize siparişlerini göndermek için 7’den fazla kargo entegrasyonundan birini seçin.

 • Tüm gönderilerinizi Pixa ile takip edin ve müşterilerinizi hızlı sipariş durum bilgilendirmesi gerçekleştirin.
 • Tüm sipariş ve kargo statülerinizi Ticimax ile çift taraflı aktarımını sağlayın.

Siparişlerin kargo etiketini kolayca Pixa ile yazdırın. Sipariş gönderim performansınızı arttırın.

Ticimax Kargo Gönderisi

Türkiye’nin #1 numaralı Katalog Yönetimi

Ticimax web site kataloğunuzu tek bir tuş ile Pixa’ya taşıyın. Ardından ürün ismi, açıklaması, fotoğrafı, fiyatı gibi tüm ürün bilgilerini Pixa ile yönetin. Yeni ürünlerinizi Pixa’da oluşturun ve Ticimax web siteniz ile birlikte tüm satış platformlarına aktarın.

 • Türkiye’nin en kolay ürün listeleme ara yüzü ile ürünlerinizi Pixa ile hızlı ve kolay bir şekilde satışa açın.
 • Ürünlerinizin Ticimax e-ticaret sitesi fiyatını tek bir işlem ile güncelleyin. Gelişmiş kampanya modülü ile ürünlerinizin fiyatlarını yüzdesel ve tutar bazında indirim ve zam yapın.
 • Ticimax web sitenizi ürün veri merkezi olarak belirleyin ve tüm satış platformlarına Pixa ile ürünlerinizi kolay ve hızlıca aktarın.

Ticimax kataloğunuzda ürünlerinizin bilgilerini anlık olarak güncelleyin. Eskimiş ürün kartlarına son verin ve ürünlerinizi güncel tutun.

Türkiye’nin #1 numaralı Katalog Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Birden fazla Ticimax e-ticaret sitemi Pixa paneline bağlayabilir miyim?

Evet, istediğiniz kadar Ticimax e-ticaret sitenizi Pixa panele bağlayarak farklı mağazaları tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Ticimax e-ticaret sitesinden gelen yurt dışı siparişlerimin lojistik yönetimini Pixa ile yapabilir miyim?

Pixa’nın entegre olduğu global kargo firmaları ile çalışarak siparişiniz kargo süreçlerine hakim olun. Tüm gönderiler için kargo etiketini Pixa’dan kolayca çıkartın ve siparişlerinizi takip edin.

Ticimax e-ticaret sitemde bulunan ürünlerimi Pixa paneli ile nasıl eşleştirebilirim?

Ticimax web sitenizi Pixa paneline entegre ettikten sonra tek bir tuşla mevcut ürünlerinizi Pixa paneline çeker ve ürünlerini artık Pixa’dan yönetebilirsiniz.

Kendi kargo anlaşmam ile Ticimax web sitemden gelen siparişlerimi gönderebilir miyim?

Kargo entegrasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra kendi kargo anlaşmanız üzerinden Ticimax e-ticaret sitenizden gelen siparişlerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Pixa sizin için tüm kargo süreçlerini Ticimax e-ticaret sitenize iletecektir.

Ticimax siparişlerim Pixa paneline hangi sıklık ile çekilmektedir?

Ticimax e-ticaret sitesi siparişleriniz anlık olarak Pixa panelinize aktarılabilir. Temel panel ayarında siparişleriniz 5 dakikalık aralıklar ile sisteminize çekilmektedir. Bu süre talebiniz ile kısaltılabilir veya arttırılabilir.

Ticimax stoklarım hangi sürelerde güncellenir?

Stoklarınız Ticimax ve diğer tüm satış platformlarında anlık olarak güncellenmektedir.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın