Tüm Giyim Ürünlerinizin Tedarik, Depolama ve Satış İşlemlerini Pixa ile Yönetin

Tüm pazaryerlerinde ürünlerinizi listeleyin, satışlarınızı Pixa ile arttırın.

Pixa Tüm Giyim Ürünlerinizin Tedarik, Depolama ve Satış İşlemlerini Pixa ile Yönetin

Giyim sektöründe aynı ürünün çok çeşitli renk ve beden ölçüsü kombinasyonu olabilmektedir. Bu nedenle ürünlerinizi doğru renk ve doğru beden ölçüsünde müşterilerinize ulaştırabilmeniz şarttır. Artan ürün çeşitliliği ve satış yoğunluğu nedeni ile deponuzdaki ürünler ile pazaryerinizde satışta bulunan ürünlerinizin senkronize olarak güncellenmesi büyük önem taşır. Pixa olarak sunduğumuz detaylı pazaryeri entegrasyonları, WMS sistemi ve muhasebe entegrasyonları sayesinde tedarik zincirinizi güçlendirebilir, karlılık ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Pixa’nın geliştirdiği özel pazaryeri entegrasyonları ile tek bir ekrandan kolayca tüm e-ticaret sitelerine anında ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Pixa sayesinde oluşturduğunuz ve fiyat detaylarını girdiğiniz ürünleri tek bir tıklama ile anlaşmalı olduğunuz tüm e-ticaret sitelerinde satışa çıkarabilirsiniz. Ayrıca birden fazla ürünü kitler halinde gruplayabilir, kampanyalı kitler oluşturabilir, otomatik stok yenileme ve sevkiyat siparişlerini planlamaya kadar tüm işlemlerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz.

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile yılın en yoğun kampanya günlerinde 3 kat daha fazla sipariş hazırladık.”

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

Varyantlı ürünlerinizi kolayca yönetin 

Pixa ile varyantlı ürünlerinizi oluşturabilir veya mevut varyantlı ürünlerinizi diğer kanallardan Pixa’ya getirebilirsiniz. Ardından ürünlerinizi tüm satış platformlarında listeleyin. Renk , beden ve oluşturmak istediğiniz tüm varyantları Pixa ile kolayca oluşturun ve varyasyonlu ürünlerinizi satışa açın.

Stok Yönetimi

Pixa WMS ile artık deponuzdaki tüm stoklu envanter hareketleriniz anlık olarak satış platformlarına aktarın. E-ticaret deponuzu stok merkezi olarak kullanın ve gerçek stoğunuzu her zaman bilin. Raf bazlı stok bilgisine gerçek zamanlı hakim olun. Barkod okuma ile gerçekleştireceğiniz stok giriş / çıkış işlemlerinde hata oranını sıfıra indirin. Deponuzu ve stoğunuzu yönetmenin en kolay yolu , Pixa WMS..

Mağaza'dan Satış Yönetimi

Perakende mağazalarınız stoğunda olmayan ürünler için mağaza satışı kaybetmeyin. Pixa mağaza sipariş ekranı ile mağazanızdan siparişlerinizi e-ticaret deponuz için oluşturun. Müşteriniz siparişlerini deponuzdan hızlıca gönderin

Türkiye’nin #1 numaralı sipariş yönetim platformu

Sipariş yönetimini  değiştiriyoruz. Artık verimsiz ve maliyetli iş gücü temelli operasyonları arkada bırakın. Pixa WMS ile modern ve tam entegre depo yönetimine kavuşun

Tüm pazaryerinde ürünlerinizi listeleyin

Pixa ile tüm satış platformlarına entegre olun ve ürünlerinizi listeleyin. Trenyol , Hepsiburada , Çiçeksepeti , Amazon.tr , Morhipo , N11 ve diğer tüm pazaryerlerine tek bir işlem ile entegre olun satış yapmaya başlayın.

Fiyat Yönetimi

Pixa ister ürün bazlı ister toplu şekilde ürün fiyatlarınızı yönetin. Platform bazlı fiyatlandırma farklı satış stratejileri geliştirin. Pixa kampanya modülü ile seçili ürünlerinizde , istediğiniz tüm platformlarda  yüzdesel , tutar veya mutlak değer cinsinden fiyatlarınızı tek bir tuşa ile değiştirin. Anlık olarak fiyatlarınız satış platformlarına yansısın.

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın