Pixa Faprika Entegrasyonu

Faprika Entegrasyonu

Pixa ile Faprika web sitenizin sipariş, ürün, stok entegrasyonları gerçekleştirin. Tüm satış platformları ile birlikte tek bir merkezden e-ticaretinizi yönetin.

Faprika Sipariş Yönetimi

Faprika’dan ve diğer tüm satış kanallarından gelen tüm siparişlerinizi tek bir yerde görün ve yönetin. Tüm siparişleriniz görüntülemek, düzenlemek, faturalamak ve kargo etiketlerini almak için zaman kaybetmeyin. Hızlı ve kolay bir şekilde Pixa ile siparişlerinizi yönetin.

  • Sipariş yönetimi süreçlerinin her adımında Faprika web sitenize ve diğer tüm satış kanallarında sipariş durumunu otomatik olarak güncelleyin.
  • Canlı arama ve gelişmiş filtre seçenekleriyle herhangi bir siparişi hızla bulun.
  • Faprika sipariş ayrıntılarını dahili notlar ve etiketler aracılığıyla ekibinizle açık bir şekilde paylaşın.
Faprika Sipariş Yönetimi

Türkiye’nin #1 numaralı Katalog Yönetimi

Faprika web site kataloğunuzu tek bir tuş ile Pixa’ya taşıyın. Ardından ürün ismi, açıklaması, fotoğrafı, fiyatı gibi tüm ürün bilgilerini Pixa ile yönetin. Yeni ürünlerinizi Pixa’da oluşturun ve Faprika web siteniz ile birlikte tüm satış platformlarına aktarın.

  • Türkiye’nin en kolay ürün listeleme ara yüzü ile ürünlerinizi Pixa ile hızlı ve kolay bir şekilde satışa açın.
  • Ürünlerinizin Faprika e-ticaret sitesi fiyatını tek bir işlem ile güncelleyin. Gelişmiş kampanya modülü ile ürünlerinizin fiyatlarını yüzdesel ve tutar bazında indirim ve zam yapın.
  • Faprika web sitenizi ürün veri merkezi olarak belirleyin ve tüm satış platformlarına Pixa ile ürünlerinizi kolay ve hızlıca aktarın.

Faprika kataloğunuzda ürünlerinizin bilgilerini anlık olarak güncelleyin. Eskimiş ürün kartlarına son verin ve ürünlerinizi güncel tutun.

Türkiye’nin #1 numaralı Katalog Yönetimi

Faprika Kargo Gönderisi

Diğer tüm kanallardan yapılan satışların yanı sıra Pixa ile Faprika web sitenizin siparişlerini hızla gönderin. Tüm müşterilerinize siparişlerini göndermek için 7’den fazla kargo entegrasyonundan birini seçin.

  • Tüm gönderilerinizi Pixa ile takip edin ve müşterilerinizi hızlı sipariş durum bilgilendirmesi gerçekleştirin.
  • Tüm sipariş ve kargo statülerinizi Faprika ile çift taraflı aktarımını sağlayın.

Siparişlerin kargo etiketini kolayca Pixa ile yazdırın. Sipariş gönderim performansınızı arttırın.

Faprika Kargo Gönderisi

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın