Gizlilik politikası

Bu politika en son 11 Mart 2021 tarihinde güncellenmiştir
(“Pixa Software”, “biz”, “bizim” veya “biz”) olarak gizliliğinize saygı duyuyoruz. Tüm Uygulamalarımızla ilgili veri toplama ve kullanım uygulamalarımızı açıklamak için bu Gizlilik Politikasını (“Gizlilik Politikası”) uyguladık (aşağıda tanımlandığı gibi).
Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda, (i) aşağıdaki adreste bulunan web sitesini kullanımınız www.Pixa Software.com. (ii) Pixa Software hesabı, platformu ve/veya portalı, (iii) mobil uygulamalarımızdan herhangi biri (veya “uygulama”) veya (iv) ürünlerimizden ve
hizmetlerimizden herhangi biri toplu olarak “uygulamalarımızın “ kullanımı olarak adlandırılacaktır.”


Uygulamalarımızdan herhangi birini kullanmanız, bu Gizlilik Politikasının şartlarını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Size sattığımız veya bizden satın aldığınız uygulamalara atıfta bulunduğumuzda, “sat” ve” satın alma”, size lisanslı olan veya başka bir şekilde abone olduğunuz ve/veya kullanım şartlarımıza uygun olarak erişmenize ve kullanmanıza izin verilen ürün veya hizmetlere de atıfta bulunacaktır.


Tüm uygulamalarımız yayınlanmadı, ancak yayınlandıklarında, bu Gizlilik Politikası, bu uygulamalarla ilgili olarak topladığımız, kullandığımız ve paylaştığımız bilgiler hakkında tek açıklama kaynağınız olmaya devam edecektir.


Bu Gizlilik Politikası, sizden, güvenilir üçüncü taraf ortaklarımızdan, uygulamalarımızı kullanımınızdan veya abone olan müşterilerimizden herhangi biri için aldığımız bilgiler için veri toplama ve kullanma uygulamalarımızla ilgilidir. Ortaklarımıza, satıcılarımıza,
distribütörlerimize veya diğer taraflara sağladığınız herhangi bir kişisel bilgi, Bu Gizlilik Politikasına değil, bu diğer tarafların ilgili gizlilik politikalarına tabidir. Buna göre, bilgilerinizi nasıl topladıkları ve kullandıkları konusunda bu diğer tarafların gizlilik politikalarını dikkatlice gözden geçirdiğinizden emin olun.


Hangi Bilgileri Topluyoruz
Hangi Uygulama kullanılıyor üzerine daha fazla Uygulama bir veya daha fazla bağlı olarak kullanarak, daha fazla kişisel bilgileri aşağıdaki türleri, doğrudan ve/veya entegrasyon ortaklarımız: adı, kullanıcı adı, fiziksel adres, telefon numarası, e-posta adresi, kredi kartı veya başka ödeme yöntemi bilgileri, sipariş verileri, teslimat adresi, satın alma tarihi, fiyat ve maliyet bilgileri, Sipariş Bilgileri, Satılan ürün miktarı, stok bilgilerini, mali bilgileri, Sektör Bilgileri, lojistik bilgileri, bir veya topluyoruz , müşterilerinizle ilgili bilgiler ve çeşitli e-posta
içeriği bilgileri.


Çocukların gizliliği
Uygulamalarımız ve pazarlamamız Pixa Software'a yönelik değildir ve 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamaz. Yine de çocuğunuzun bize kişisel bilgilerini sağladığını düşünüyorsanız ve silmek için bize bildirmeniz gerekiyorsa, lütfen bu iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçin.

Sizinle İlgili Bilgileri Nasıl Kullanırız
Sizden veya hakkınızda topladığımız bilgileri size aşağıdakileri sağlamak için kullanıyoruz:
– Sizinle bir sözleşme imzalamamız ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere sözleşme süresi boyunca size bir veya daha fazla Başvurumuzu sunmamız gerektiğinde
* çeşitli ürünler için Sipariş satın almanıza, satmanıza veya göndermenize veya yerine getirmenize yardımcı olmak veya size çeşitli abonelik veya diğer hizmetleri sağlamak gibi talep ettiğiniz işlemlere yardımcı olmak.* bizimle olan etkileşimleriniz, uygulamalarımızı kullanımınız veya sorularınıza yanıt vermenizle ilgili müşteri desteği ve sorun giderme hizmetleri sunmak.
– Aşağıdakiler de dahil olmak üzere uygulamalarımızı kullanımınızla bağlantılı olarak sunacağımıza söz verdiğimiz bilgileri ve sonuçları sağlamak;
* satın aldığınız uygulamalarla ilgili önemli bilgileri doğrudan bizden, ortaklarımızdan, distribütörlerimizden biri veya bir veya daha fazla uygulamamız aracılığıyla iletmek.
* daha fazla ve daha iyi uygulamalar sunmamıza yardımcı olmak için: örneğin, uygulamalarımızın performansını değerlendirmek ve geliştirmek, kullanılan uygulamaların kalitesini değerlendirmek ve müşterilerimizin, ortaklarımızın, satıcılarımızın veya son kullanıcıların uygulamalarımızda nasıl gezinip kullandıklarını öğrenmemize yardımcı olmak için özelleştirilmiş ve daha iyi bir deneyim sunabiliriz.
* müşterilerimizin bu uygulamaları nasıl kullandıklarına dair istatistikleri ve analizleri derleyin. Bu istatistikler yalnızca gelecekte size ve diğer müşterilere daha iyi müşteri hizmetleri, ürünler, özellikler ve işlevler sunmamızı sağlamak için kullanılır.
* ilginizi çekebilecek özel teklifler, fırsatlar ve hizmetler sunabilmemiz için sizin ve bizimle olan etkileşimlerinizin bir profilini geliştirmek.
* uygulamaları güvenlik olaylarından ve kötüye kullanımdan korumak da dahil olmak üzere yasal haklarımızı korumak ve ağlarımızın ve mülklerimizin güvenliğini yönetmek.
* bilgilerinizi Pixa Software platformunun veya portalının diğer abone kullanıcılarıyla paylaşmak, böylece dahil olduğunuz belirlenmiş işlemlerle ilgili temel sözleşmeleri ve ilişkileri daha iyi yönetebiliriz.
* sahtekarlığı, cezai veya diğer uygunsuz davranışları önlemek ve ticari çıkarlarımızı ve haklarımızı, gizliliğimizi, güvenliğimizi ve mülkümüzü veya halkın çıkarlarını korumak için bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmak.
* mevcut çözüm yollarını takip etmemize veya Sürdürebileceğimiz hasarı sınırlamamıza veya kullanım Şartlarımızın şartlarını yerine getirmemize izin vermek için bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmak. Başka bir müşterinin, iş ortağının veya satıcının haklarının ihlal edilmesi durumunda bilgilerinizi üçüncü taraflara da açıklayabiliriz.
* şu anda uygulamada olmasa da, bizden veya bizim adımıza hareket eden ve ilginizi çekebilecek üçüncü bir Taraf aracılığıyla size (belki de gelecekte bir yerde) belirli hedefli pazarlama iletişimleri, fırsatlar, deneyim anketleri ve pazarlama promosyonları göndermek.
* işleminiz, diğer fırsatlarınız, müşteri deneyimi anketleriniz veya promosyonlarınızla ilgili zamana duyarlı iletişimler sağlamak için size metin ve/veya e-posta mesajları göndermek.

– Yasaların gerektirdiği durumlarda veya yasal süreç, yükümlülük veya talebe yanıt olarak bir devlet kurumundan veya başka bir taraftan gelen bilgi talebine cevap vermek gibi yasal bir yükümlülüğe uymamız gerektiğinde.


Kişisel bilgilerinizin güvenliği
Kişisel bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili riske uygun bir güvenlik düzeyi sağlamak için makul çabayı gösteriyoruz. Kuruluşumuz içindeki kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, dağıtım, kayıp, değişiklik veya kötüye kullanıma karşı korumak için tasarlanmış organizasyonel, teknik ve idari önlemleri sürdürüyoruz. Bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamakla bağlantılı olarak kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaştığımızda, aynı şeyi yapmaları konusunda da ısrar ediyoruz. Kişisel bilgilerinize yalnızca görevlerini yerine getirmek için bilgilere erişmesi gereken sınırlı sayıda personel tarafından erişilebilir ve sizinle ilgili kişisel bilgileri başkalarıyla paylaştığımızda veya aldığımızda, tüm veri aktarımları şifrelenir. Ne yazık ki, hiçbir veri iletimi veya depolama sisteminin %100 güvenli olduğu garanti edilemez. Bizimle etkileşiminizin artık güvenli olmadığına inanmak için bir nedeniniz varsa (örneğin, hesabınızın güvenliğinin tehlikeye girdiğini düşünüyorsanız, lütfen bu iletişim formu aracılığıyla hemen bizimle iletişime geçin.


Kullanıcı kaydınız veya hesap bilgileriniz şifre korumalıdır. Kullanıcı kaydınızı veya hesap bilgilerinizi E-posta adresinizi (kullanıcı adınız olarak da işlev görür), “takım adı” ve şifrenizi kullanarak düzenleyebilirsiniz. Şifrenizi kimseye ifşa etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz ve bizimle bir hesap açtığınızda veya açtığınızda, size güçlü bir şifrenin nasıl seçileceğine dair talimatlar veririz. Şifrenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz ve tüm şifre sıfırlamaları yalnızca bize gönderdiğiniz e-posta adresini kullanarak size iletilir. Ayrıca, kayıt hesabınızdan çıkış yapmayı ve tarayıcı oturumunuzu tamamladığınızda tarayıcınızı kapatmayı unutmayın.


Kişisel bilgilerinizin saklanması (saklanması)
Kişisel bilgilerinizi, aşağıda belirtildiği gibi iş amaçlarımızı yerine getirmemiz gerektiği sürece saklarız:
* pazarlama amaçları: çerezler ve diğer çevrimiçi tanımlayıcılarla bağlantılı kişisel kimliğinizin bir kısmını bir süre saklarız.
* ürün ve hizmet işlemleri: işlem tarihinden itibaren yaptığınız ödeme kayıtları da dahil olmak üzere kayıtlı kullanıcı hesabınızla ilişkili kişisel bilgilerinizi bir süre saklarız. Bununla birlikte, genel olarak, bizimle olan ilişkinizi sonlandırdığınızda ve artık Uygulamalarımızdan
herhangi birini kullanmak istemediğinizde, bu bilgileri saklamak için hiçbir neden veya amaç olmadığı için sizinle ilgili sakladığımız bilgileri temizler veya sileriz (ancak aşağıdaki “anlaşmazlıklar ve kolluk kuvvetleri” tartışmasına bakın). Sizinle ilgili bilgilerin üçüncü bir
taraftan kaynaklandığı diğer durumlarda, bu üçüncü tarafla bir hesap açtığınız için, bu taraftan almış olabileceğimiz bilgiler sizin tarafınızdan talep edilmedikçe temizlenmeyebilir.