Pixa Rizigo Entegrasyonu

Rizigo Entegrasyonu

Rizigo ile 360 derece entegrasyon sağlayın. Envanter ve siparişlerinizi tek bir kanaldan yönetin ve satışlarınızı arttırın.

Rizigo Sipariş Yönetimi

Rizigo’dan ve diğer tüm satış kanallarından gelen tüm siparişlerinizi tek bir yerde görün ve yönetin. Tüm siparişleriniz  görüntülemek, düzenlemek, faturalamak ve kargo etiketlerini almak için zaman kaybetmeyin. Hızlı ve kolay bir şekilde Pixa ile siparişlerinizi yönetin

 • Sipariş yönetimi süreçlerinin her adımında Rizigo’da ve diğer tüm satış kanallarında sipariş durumunu otomatik olarak güncelleyin.
 • Canlı arama ve gelişmiş filtre seçenekleriyle herhangi bir siparişi hızla bulun.
 • Rizigo sipariş ayrıntılarını dahili notlar ve etiketler aracılığıyla ekibinizle açık bir şekilde paylaşın.
 • Siparişlerinizi parçalı bir şekilde müşterinize gönderin. Pixa sizin için bu işlem bilgisini Rizigo’ya iletecektir.
Rizigo Sipariş Yönetimi

Rizigo Stok & Envanter Yönetimi

İstediğiniz sayıda Rizigo mağazası, satış kanalı ve deposu için envanterinizin tam kontrolünü elinize alın. Herhangi bir zamanda stok miktarınızı ve hangi platformda kaç adet stoğunuz bulunduğuna ulaşın. Anlık stok aktarımı ile tüm platformlarınızın senkron bir şekilde stok yönetimini gerçekleştirin.

 • Ürünlerinizi tüm platformlarda gerçek zamanlı olarak senkronize edin. Stok hataları nedeniyle olmayan ürünü satmaya ve siparişlerinizi iptal etmek zorunda kalmayın.
 • Talebi tahmin edin ve uçtan-uca satın almayı yönetin, böylece doğru zamanda doğru stoka sahip olun.
 • Platform bazlı stok bölme ile istediğiniz pazaryerinde istediğiniz stoktan satışa çıkın.
Rizigo Stok & Envanter Yönetimi

Türkiyenin #1 Numaralı Katalog Yönetimi

Her bir pazaryeri için kataloğunuzu oluşturun. Ürünlerinizi istediğiniz pazaryerinde satışa açın. Ürünlerinizi Rizigo özelinde farklılaştırın. Ürün ismi, açıklaması, fotoğrafı, fiyatı gibi tüm ürün bilgilerini tüm satış platformu özelinde değiştirebilir ve listeleyebilirsiniz.

 • Türkiye’nin en kolay ürün listeleme ara yüzü ile ürünlerinizi Rizigo’da hızlı ve kolay bir şekilde satışa açın.
 • Ürünlerinizin Rizigo fiyatını tek bir işlem ile güncelleyin. Gelişmiş kampanya modülü ile ürünlerinizin fiyatlarını yüzdesel ve tutar bazında indirim ve zam yapın.
 • Rizigo’da ürünlerinizi istediğiniz fiyattan satın. Pazaryeri özelinde fiyatlandırma ile satışlarınızı arttırın.
 • Rizigo kataloğunuzda ürünlerinizin bilgilerini anlık olarak güncelleyin. Eskimiş ürün kartlarına son verin ve ürünlerinizi güncel tutun.
Türkiyenin #1 Numaralı Katalog Yönetimi

Rizigo İptal / İade Yönetimi

Rizigo siparişleriniz iptal & iade işlemlerini Pixa ile gerçekleştirin. İptal edilmiş siparişlerinizi deponuzdan çıkmadan yakalayın ve gönderimini engelleyin.

 • İptal analizi ile siparişlerinizin iptal istatistiklerini takip edin.
 • İade süreçlerinizi Pixa ile tek ekrandan yönetin. Manuel süreçleri arkada bırakın ve müşteri memnuniyetinizi arttırın.
Rizigo İptal / İade Yönetimi

Pixa

+

Pixa Rizigo Entegrasyonu

E-ticaret liderleri Pixa hakkında ne diyor?

“Pixa, pazaryeri özelinde geliştirdiği uçtan uca entegrasyon çözümleri ile satış kanalları ve operasyon yönetimimizi tam entegre bir yapıya getirdi. Her gün binlerce siparişimizi müşterilerimize kolayca iletmemize yardımcı oluyor.”

“Pixa'nın pazaryeri katalog yönetiminden , depo operasyon yönetimine 360 derece e-ticaret çözümleri ile süreçlerimizi verimli bir şekilde yönetiyoruz.”

“Pixa ile e-ticaret depomuzda, satış ve lojistik platformlarına tam entegre bir operasyon oluşturduk. Sipariş hazırlama süreçlerimizi %120’ye varan oranda hızlandırırken, operasyon hatalarımızı minimuma çekmeyi başardık.”

Sıkça Sorulan Sorular

Birden fazla Rizigo hesabını Pixa paneline bağlayabilir miyim?

Evet, istediğiniz kadar Rizigo mağazanızı Pixa panele bağlayarak farklı mağazaları tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Rizigo kargo çıktısını Pixa’dan alabilir miyim?

Rizigo anlaşmalı kargolarından yapacağınız tüm gönderiler için kargo etiketini Pixa’dan kolayca çıkartabilirsiniz. Hiç bir ayarlama yapmadan Pixa kargo ayarlarınızı otomatik olarak oluşturur.

Rizigo'da mevcut ürünlerimi Pixa panelinden yönetebilir miyim?

Rizigo’da açılmış ürünlerinizi Pixa panelinize tek bir tuşla eşleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tekrar ürün açmanıza gerek olmadan ürünlerinizi Pixa’ya taşıyın ve kolayca yönetin.

Rizigo siparişlerim Pixa paneline hangi sıklık ile çekilmektedir?

Rizigo siparişleriniz 2 dk aralıklar ile sisteminize çekilmektedir. Bu süre talebiniz ile kısaltılabilir veya arttırılabilir.

Kendi kargo anlaşmam ile Rizigo siparişlerimi gönderebilir miyim?

Kargo entegrasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra kendi kargo anlaşmanız üzerinden Rizigo siparişlerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Pixa sizin için tüm kargo süreçlerini Rizigo’ya iletecektir.

Rizigo stoklarım hangi sürelerde güncellenir?

Stoklarınız Rizigo ve diğer tüm satış platformlarında anlık olarak güncellenmektedir.