opencart entegrasyonu

E-ticarete başlarken ilk nereden başlamamız gerektiği hakkında kararsız kalabiliyoruz. Önceden e-ticaretle ilgili bir deneyimimiz olmadığında düşünürsek durum daha da kafa karıştırıcı bir hal alabiliyor. E-ticaret işimizi ilk olarak nereden başlatacağımız konusunda farklı yollar izleyebiliriz fakat bizim fikrimiz pazar yerlerinde mağaza açarak müşteriler ile ilk buluşmaları gerçekleştirip müşteri kitlemiz oluştuğunda kendi e-ticaret sitemizi açmak olacaktır. Tabii e-ticaret ile ilgili deneyimimiz ve web sitesi yazılım teknolojileri hakkında uzmanlığımız olmayınca sitemizi nasıl kuracağımız hakkında aklımızda çok fazla soru işareti oluşabilir. İşte tam olarak bu noktada Opencart devreye giriyor. OpenCart açık kaynak kodlu bir çevrim içi mağaza yönetim sistemidir. Kişiler bu yöntemden yararlanarak sitesini kolay şekilde açabilir. Bu bilgileri de sizlerle paylaştıktan sonra şimdi de Opencart E-ticaret Sitesi Pazaryerinde Nasıl Entegre Edilir? sorusuna yanıt verelim.

Opencart ile Entegre

Opencart E-ticaret Sitesi Pazaryerinde Nasıl Entegre Edilir sorusu bizim için çok önemlidir çünkü Opencart yönteminin e-ticaret sektöründe kullanıcılarına birçok yarar sağlamaktadır. Sadece temel teknik ve temel bir tasarım bilgisi gerektirdiği için aynı zamanda hazır tasarımlar sayesinde çok kısa bir sürede kendi sitenizi kurmamıza yardımcı olur. Bunlarda beraberinde müşterilere kolay kullanım imkanı yaratır ve elde edilen müşteri memnuniyeti de beraberinde sadık müşterileri getirecektir. Ayrıca Opencart yöntemi, SSL (Secure Socket Layer)  güvenlik sertifikasıyla da uyumlu olduğu için sanal pos kullanımı kolaylaşacaktır.

 

Pazar yerlerindeki mağazalarımızla opencart e-ticaret sitemizi entegre etmeniz halinde tek bir panelden yönetmenizi sağlayacaktır. Stoklarımızı, ayrı ayrı noktalardan kontrol etmek yerine opencart e-ticaret sitemizle pazar yerlerindeki mağazalarımızla entegre etmemiz gerekir, bunun için Opencart entegrasyon desteğine ihtiyaç duyulur. Pixa Lab ile bu durum oldukça kolaydır.

Related Post

Leave a Comment