Paraşüt muhasebe entegrasyonu nedir?

Paraşüt entegrasyonu ön muhasebe ve fatura programının pazaryeri ve e-ticaret paketleri ile otomatik entegrasyonunu sağlamaktadır. Paraşüt entegrasyonu ile n11.com, gittigidiyor, hepsiburada, ideasoft, trendyol gibi mağazalarınızı buraya entegre ederek otomatik olarak satışlarınız bu platforma işlenir ve faturalandırma işlemi gerçekleşir. Paraşüt muhasebe entegrasyonu nedir? gelin birlikte bakalım.

Paraşüt entegrasyonunun avantajları nelerdir?

Paraşüt entegrasyonunda operasyonlar kolay ve hızlanmış olur. Fatura takibi ile basit ve ekonomik şekilde faturalama işlemi yapılır, toplu fatura yazdırma olanağı sayesinde zamandan tasarruf sağlar. Cari hesaplar her yerden kontrol edilebilir, gelir gider takibi ile tahsilat ve ödeme durumları izlenebilir, raporlama yapılır böylece nakit akışı ve karlılığı görerek büyümeniz katlanır, stok takibiyle de stokta ürün bulunmadığı için satışı kaçırma durumundan kurtarır.

Bunlar ek olarak şunları da söyleyebiliriz. E-fatura sayesinde tek tıkla faturalama ve tahsilatlar hazırlanır, online tahsilat yardımıyla kredi kartı seçeneği ile tahsilatlar garanti altına alınır, banka entegrasyonu ile tüm banka hareketleriniz anında paraşüte işlenir. E-ticaret entegrasyonuyla online satış bilgileri paraşüte aktarılır ve satılan ürünler otomatik olarak oluşturulur, CRM entegrasyonu teklifinden faturalamaya kadar tüm satış sürecinin tek panelden kontrol etme olanağı sunar, üretim modülü sayesinde ham madde halinden son ürün haline kadar tüm üretim süreci kolayca takip edilebilir bir hal alır. Paraşüt muhasebe entegrasyonu nedir size kısaca cevap vermiş olduk. Pixa Lab ile kolay entegre olursunuz. Sitemizi ziyaret edip daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Related Post

Leave a Comment