aras kargo entegrasyonu

E-ticaret sitenizden veya N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerinden satışını gerçekleştirdikten sonra herhangi bir manuel işleme gerek  duymadan Pixa Lab paneli üzerinden Aras Kargo’yu entegre ettikten sonra görüntülenmesi ve sipariş hareketlerinizi takip etmenizi sağlayan bir entegrasyon çeşitidir. Aras Kargo Entegrasyonu nedir? Ne işe Yarar? Nasıl entegre olunur? Bu yazımızda bu sorulara cevap bulduk.

 

Aras Kargo entegrasyonu ile e-ticaret veya N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol üzerinden gelen siparişlerinizi, lojistik süreçlerini daha hızlı ve kontrollü yönetin. Hata payını sıfırlamak için gelen siparişlerinizi tek tuşla kargo etiketini çıkarın.

 

Kolay Entegrasyon

Pixa Lab ile e-ticaret veya N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerinde satışınızı gerçekleştirdiğiniz süreçte Aras kargo ile kolayca entegre olabilirsiniz. 10 dakika gibi bir sürede kurulum sağlanıp panelinizde Aras kargoyu aktif hale getirmiş olacaksınız.

 

Entegrasyon

Pixa Lab Aras kargo entegrasyonu ile ürünlerinizin son kullanıcınıza iletilmesi ve kontrollü sağlayın. Kargo durumunu izleyin. İade kargolarınızı takip edin. Tüm kargo süreçlerinize hakim olun.

 

Firma Atama

E-ticaret sitenizden veya N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerinden gelen siparişlerinizde son kullanıcının seçtiği kargo Pixa Lab paneline otomatik olarak atanır.

 

Kargo Etiketi

E-ticaret sitenizden veya N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerinden gelen siparişlerinizin kargo etiketini tek tuş ile Pixa Lab panelinden çıkartabilirsiniz. Ürünlerinizi teslimata hazır duruma getirme sürecini oldukça minimum seviyeye düşürürsünüz.

 

Analiz

Pixa Lab ile E-ticaret sitenizden veya N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerinden gelen siparişlerde kargo sürecinizde kapıda ödeme miktarlarını analiz edebilir, iade süreçlerini takip edebilirsiniz. Satışlarınızda seçilen kargo firmalarını ve Aras kargo ile iş hacmine ulaşabilirsiniz.

 

Panel

Pixa Lab size kullanıcı dostu kolay kullanımlı bir panel sunuyor. Bulut tabanlı olan bu web platformu size internetin olduğu her noktadan erişim imkanı sunuyor ve kolay kullanım arayüzü ile herhangi bir mesai harcamadan kolayca kullanmaya başlıyorsunuz.

Related Post

Leave a Comment