Artık günlük hayatımızdaki neredeyse tüm işleri online ortamda yapar hale geldik. Bu ortamda alışverişinde online olarak gerçekleştirilmesi artık kaçınılmaz bir hal aldı. Büyüme trendini devam ettiren e-ticaret hem Türkiye’de hemde dünyada hızlı bir yükseliş içerisinde. Pazaryerleri ise birden çok marka ve mağazanın tek bir e-ticaret sitesinde satış yaptığı platformlar olarak göze çarpıyor.

Türkiye’de Trendyol , N11 , Gittigidiyor ve Hepsiburada en büyük pazaryerlerine örnek verilebilir.

Her gün milyonlarca ürün Trendyol , Hepsiburada , N11 ve Gittigidiyor gibi pazaryerlerine  ekleniyor ve satışa sunuluyor. Kıyafetten elektronik eşyaya her alanda bulabileceğiniz binlerce ürüne bu pazaryerlerinden ulaşabiliyorsunuz.

İnternet üzerinden satış yapmak isteyen fakat bir e-ticaret sitesine sahip olmayan mağazalar pazaryerlerinde kendilerine yer bulup satış yapmaya başlıyor ve para kazanmaya başlıyorlar. Bu şekilde site kurma, bakımı, operasyon, pazarlama gibi maliyetleri ortadan kalkıyor. Pazaryerlerinde satış yapmanın bir diğer avantajı ise müşterilerine pazaryerlerinin güvencesinde ulaşabiliyorlar ve satış için tereddütleri ortadan kaldırıyorlar. Pazaryeri sadece satıcılar için değil, alıcılara da kolay ve güvenilir bir bir alışveriş imkanı sunuyor.

Pazaryerinde satış yaparken satışlarınızı arttırmak ve kolay bir operasyon için ise tabi ki ihtiyaçlarınız olacaktır. Bu bağlamda birden fazla pazaryerinde satış yaparken stoklarınızı kontrol edebilmeniz, depo süreçlerinizi yönetebilmenin, faturalandırma ve lojistik ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanız gerekmektedir. Tüm bu ihtiyaçlarınızı tek bir programda bulmak ise mümkün. Pixa Lab E-Ticaret Yönetim Platformu ile N11 pazaryeri entegrasyonunuzu , Trendyol pazaryeri entegrasyonunuzu , Hepsiburada pazaryeri entegrasyonunuzu ve Gittigidiyor pazaryeri entegrasyonlarınızı tek bir panelde gerçekleştirebilirsiniz.

Pixa Lab sizi tüm pazaryerlerini kolayca ve hızlı bir şekilde entegre eder. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi tek tuş ile bu pazaryerlerine göndermek.

Ayrıca Pixa Lab ile E-ticaret sitenizi , ERP & Muhasebe Programınızı ve kargo entegrasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Pazaryerlerini entegre olmakla kalmayıp tüm süreçlerinizi tek bir panele taşıyabilirsiniz.

Pixa Lab Depo Yönetim sistemi ile tüm depo operasyonlarınızı kolayca yönetir ve tüm bu entegrasyonlar ile baştan sona bir e-ticaret yönetim platformuna ulaşabilirsiniz.

Related Post

Leave a Comment