Trendyol pazaryeri entegrasyonu ile tüm ürünleriniz Trendyolda satışa çıkarabilirsiniz. Türkiye’deki en büyük pazaryerlerinden biri olan Trendyolda daha çok müşteriye ulaşabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Pixa Lab Trendyol entegrasyonu ile tüm operasyonlarınızı  tek panelden yönetin . Trendyol ile sağlanan tam entegrasyon ve yüksek fonksiyonel özellikler ile verimli bir e-ticaret yönetimine kavuşun ve  hem butik hem de pazaryeri senaryoları için geliştirdiğimiz çözümler ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir panelden karşılayın. 

Kullanıcı dostu panel arayüzü ve tasarımı ile süreçlerini kolayca yönetin. Yüksek performanslı panelimiz ile teknik aksama yaşamadan  süreçlerinize  güvenle yönetmeye devam edin. Cloud alt yapı ve responsive tasarımımız sayesinde istediğin yerde , istediğiniz zamanda ve cihazdan Pixa Lab E-Ticaret Yönetim Panelinizi yönetin ve takip edin.

 

Artık her pazar yeri için farklı görsel boyutlarını sisteme aktarmak yerine Pixa Lab Yeniden boyutlandırma modülü ile her pazar yerinin istekleri doğrultusunda ürün fotoğraflarınız yeniden boyutlandırılarak sisteme aktarılır.Tüm ürün stoklarınız güncel olarak sisteme işlenir. Kargo , E-ticaret altyapı ve ERP & Muhasebe entegrasyonları ile tüm süreçlerini birbirine entegre edebilir ve bütünsel bir yönetime kavuşabilirsiniz.Stok takibi ,Faturalandırma ve  kargo süreçlerinizi Pixa Lab E-Ticaret entegrasyon ile tek bir panelden kolayca yönetebilir ve operasyon verimliliğinizi arttırabilirsiniz. 

 

Depo yönetimi , Rekabet Analizi , Pixa Analytics , Müşteri yönetimi ve butik satış modüllerimiz ile Trendyol pazaryerinde fark yaratın ve rakiplerinizin bir adım önüne geçebilir  ve sadece entegrasyon ürününe değil bir yönetim platformuna sahip olabilirsiniz.

Depo Yönetimi ile deponuzu modern bir yönetime geçirin.Tüm süreçlerinizi online olarak takip edin ve yönetin. Artık hatalı sipariş , kayıp ürün vb problemler ile karşılaşmayın.Operasyon verimliliğinizi arttırın ve maliyetlerinizi düşürün. 

Rekabet Analizi ile rakip firmaların ürünlerinizi hangi fiyattan sattığını takip edin. Her zaman fiyat avantajına siz sahip olun ve satışlarınızı arttırın.

Pixa Analytics ile tüm satış süreçlerinizin verilerini tek bir platformda analiz edin. Gelişmiş raporlamalar ile pazar analizi ve satış verimliliklerinizi gözlemleyin

 

Müşteri Yönetimi ile müşterilerinizi daha iyi tanıyın alışveriş alışkanlıklarına göre hedefleyin ve doğru anda doğru kampayalar ile satışlarınızı arttırın.

 

 

 

Related Post

1 Comment

Leave a Comment